natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Aktualności > Ciało zna odpowiedź

Ciało zna odpowiedź

lis 27, 2013

 

STOWARZYSZENIE "U ŹRÓDŁA" oraz OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO

"TU I TERAZ" w Nowym Kawkowie

Zapraszają 29 listopada – 1 grudnia 2013 na WARSZTATY "CIAŁO ZNA ODPOWIEDŹ"

Warsztat pracy z ciałem według analizy Lowenowksiej

prowadzi: Barbara Antonowicz

 STOWARZYSZENIE U ŹRÓDŁA


To trzy dni, które poświęcisz najważniejszej osobie w swoim życiu: SOBIE samemu!

Będziesz miał możliwość poczuć, co znaczy mieć kontakt ze sobą, z ciałem, z innym człowiekiem. Spojrzysz na swoje CIAŁO i  symptomy choroby z innej płaszczyzny.Przestaniesz z nimi walczyć i nauczysz się  z nimi rozmawiać, słuchać ich, nawiązywać kontakt z obrazami wewnętrznymi, które towarzyszą Ci od początku Twojego życia.

Zapraszam wszystkich chętnych zainteresowanych rozwojem osobistym, zgłębianiem świadomości ciała, zdobyciem głębszej wiedzy o sobie, swoim ciele, jego symptomach i napięciach, wpływie przeszłych doświadczeń na ciało i psychikę, pogłębieniem uważności na siebie, świat i ludzi.

Otworzenie się z miłością i szacunkiem do ciała, pozwala uleczyć ból fizyczny i emocjonalny.Towarzyszenie każdemu człowiekowi w budowaniu kontaktu ze swoim ciałem i rozumieniu jego języka, ostrzeżeń, podziękowań, odkrywaniu znaczenia przeszłości, jej wpływu na jego ciało, gdy był dzieckiem i jego ograniczających przekonań o nim, o świecie i ludziach, doświadczaniu zmiany jego energii w ciele, radości na twarzy i zmian jakości jego życia, jest jedną z najważniejszych wartości w moim życiu. Dzięki temu poznaję jaką wielką tajemnicą jest każdy człowiek, jego ciało, jego psychika, przeszłość i teraźniejszość.

 

DLACZEGO WARTO UCZESTNICZYĆ:

Uświadomisz sobie, jak ogromne znaczenie ma troska o ciało, czucie go i rozumienie jego języka. Nic w Twoim życiu nie dzieje się bez udziału CIAŁA. Jeśli coś Ci dolega, to znaczy , że ciało woła o Twoją uwagę i odpowiednią zmianę trybu życia. Jeśli zrozumiesz ten apel, Twoje symptomy zmniejszą się i może nawet znikną. Przekonasz się, że to, jak czujesz się dzisiaj w swoim ciele jest tylko następstwem Twojego życia w przeszłości. Decyzja o zmianie zależy tylko od Ciebie.

Uczestnik otrzymuje materiały i dyplom potwierdzający udział w tym warsztacie.

CEL WARSZTATU: Nawiązanie kontaktu z ciałem, doświadczenie uważnego oddechu, rozwinięcie umiejętności nazywania emocji, odkrycie bodźców je powodujących, uświadomienie sobie relacji ze sobą i z innymi.

KORZYŚĆ: Wzięcie odpowiedzialności za stan swojego ciała, zdrowia, radości, szczęścia, uświadomienie sobie wpływu chronicznych napięć w ciele na jakość życia.

SŁOWA KLUCZE: ciało i umysł, postawa, ugruntowanie, napięcia, Zbroja, oddech, energia, przepływ, radość, świadomość i podświadomość, stopy, serce, gardło, zdrowie i choroba, wewnętrzne obrazy;

ĆWICZENIA :

Rozwój świadomości ciała: ćwiczenia na pobudzenie kanałów odbioru bodźców ze świata zewnętrznego (wzrokowego, słuchowego, czuciowego)

Uświadomienie sobie czucia swojego ciała Jak emocje związane są z poszczególnymi częściami ciała i organami:

- o czym mówią chore części ciała?

- o czym mówi choroba?

Zabierz ze sobą: otwartość, ciekawość, chęć pracy nad sobą, swoje ciało i umysł, karimatę, luźne ubranie, skarpety, ręcznik, gumkę do długich włosów, wodę niegazowaną i GOTOWOŚĆ na zmiany myślenia i czucia.

Data:   29.IX-1.XII.2013
Początek:   29.XI godz. 19 (zaczynamy kolacją)
Koniec:   1.XII godz. 14 (obiadem)

Cena:   350 zł + koszty zakwaterowania i wyżywienia
Kontakt:   Jacek Towalski tel. 602219382
Maja Wołosiewicz-Towalska tel. 606994366
Biuro tel. 662759576 kawkowo@tuiteraz.eu
www.tuiteraz.eu lub www.u-zrodla.pl

     
     
     
     
     
Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.