natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Aktualności > Cud narodzin - nie tylko dla przyszłych mam

Cud narodzin - nie tylko dla przyszłych mam

lis 13, 2013

Świadomość rodziców w trakcie poczęcia, okres prenatalny, sposób, w jaki przychodzimy na świat, doświadczenia pierwszych lat dzieciństwa, a nawet dalej- wszystkie doświadczenia, których doświadczamy po raz pierwszy- tworzą swoiste wzorce, odcisk limbiczny, który warunkuje nasze późniejsze zachowania, postrzeganie siebie i świata. Dlatego jeśli pragniesz zmiany w swoim życiu to warto rozpoznać i przetransformować te wzorce, blokady emocjonalne, które nie pozwalają Ci w pełni otworzyć się na swój potencjał.

 

Warsztat przeznaczony jest dla wszystkich, dla przyszłych rodziców, położnych , lekarzy, a także dla każdego, kto chce stworzyć Nową Wizję swoich Narodzin, dla tych, którzy chcą stworzyć przestrzeń i zaprosić Nowe do swojego życia...

 

Plan warsztatu:

10.00- 11.30 Pokaz filmu "Narodziny jakie znamy",

11.30- 13.00 Krąg Opowieści Narodzeniowych, opowiemy o swoich doświadczeniach porodowych i o tym, czym jest poród lotosowy. Zaproszę do dzielenia się swoimi historiami, nadziejami i obawami dot. narodzin,

13.00- 14.00 Przerwa obiadowa

14.00- 16.15 Tworzenie Nowej Wizji Narodzin Metodą Rekodingu Odcisku Limbicznego Eleny Tonetti- Vladimirovej

16.15- 17.00 Relaksacja przy dźwiękach gongów i śpiewu intuicyjnego

 

więcej o metodzie Eleny na
http://przebudzeniebogini.blogspot.com/2012/11/metoda-rekodingu-oodcisku-limbicznego.html

 

Jeśli jesteś gotowa/wy na zmianę, zapraszam..

 

prowadzenie:
Kamila Domin -"Szamanka Narodzin", mama Wiki, Angusa, Hugo, doświadczyła 2 porodów domowych i lotosowych, oczekująca czwartego dziecka, promująca świadome narodziny, temat narodzin zgłębiała u Eleny Tonetti -Vladimirovej, śpiewająca spontanicznie i tańcząca ekstatycznie gong mistrzyni.

 

30,11.2013, godz.10.00| do 17.00
kontakt: kamila.domin@gmail.com, tel. 697 995 685
zapisy: proszę o potwierdzenie mailowe lub telefoniczne,
inwestycja :150 pln, dla par 250pln,

 

zgłoszenia przyjmujemy do dnia 20.11 w promocyjnej cenie 110 pln, dla par 200 pln
miejsce: Bielsko-Biała, ul. Partyzantów 44, Studio Dakini

 

* na miejscu, przed warsztatem istnieje możliwość zamówienia wegetariańskiego posiłku w cenie ok 20 zł   (catering)

 

 
cud.jpg

Aktualności z:

Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.