natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Aktualności > DLA GŁODNEGO W PODRÓŻY

DLA GŁODNEGO W PODRÓŻY

lip 22, 2014

Podróż pociągiem to czas, który można wykorzystać na wiele sposobów – rozmawiając, czytając, słuchając muzyki czy... jedząc. Często zastanawiamy się jakie jedzenie wziąć ze sobą w podróż, jak się do niej przygotować. Jadąc w dłuższą podróż robimy kanapki na drogę, suchy prowiant to dla wielu zmora z dzieciństwa, a mimo to wciąż posługujemy się tym schematem. Bułka z serem... - jadąc pociągiem EC nie musisz się o to martwić. Wars może być wymarzonym miejscem na zjedzenie posiłku.

 

WARS jest ogólnopolską firmą o bogatych tradycjach w dziedzinie usług w wagonach restauracyjnych, barowych i sypialnych, posiadającą własny system franczyzowy usług gastronomicznych w pociągach pasażerskich.
W pociągach EuroCity (EC) i Euro Night (EN), a także w wybranych pociągach międzynarodowych przejeżdżających tranzytem przez Polskę, do dyspozycji podróżnych znajduje się wagon gastronomiczny. Oferta kulinarna WARS oferuje tradycyjną kuchnie polską, a także lekkie dania wegetariańskie. Propozycje dań zostały szczegółowo opracowane przez nowego szefa kuchni. Po raz pierwszy wykorzystano np. metodę próżniowego gotowania – sous-vide, dzięki której zachowany jest naturalny smak i wysoka jakość potraw.

 

W menu znajdziemy szeroki wybór dań głównych, świeżych sałat z dodatkami, bogaty wybór kanapek, owocowych i warzywnych koktajli z sezonowych składników. Ofertę uzupełnią akcenty regionalne. Nie zabrakło również deserów, ciast, koktajli. Oczywiście kartę dopełniają kawy,herbaty oraz zimne napoje. Ceny dań nie są wysokie, a smak i zapach świeżych potraw sprawia że aż chce się jeść.

Aktualności z:

Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.