natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Aktualności > Dlaczego lubimy nie lubić? - wykład o życzliwości i tolerancji...

Dlaczego lubimy nie lubić? - wykład o życzliwości i tolerancji...

lis 19, 2013

Obchody Dnia Życzliwości odbywały się we Wrocławiu zawsze 21 listopada. SWPS włączyła się w obchody tej inicjatywy i zaprasza na spotkanie pt. „Dlaczego lubimy nie lubić? O życzliwości, tolerancji i hejtingu".

Podczas spotkania będziemy mogli uzyskać  odpowiedzieć na pytanie: Jaka jest różnica między życzliwością a tolerancją?  a także: Dlaczego nie lubimy pewnych osób oraz grup i dlaczego łatwiej nam zaczepić obcą osobę na facebooku niż uśmiechnąć się do sąsiada?

 

Spotkanie poprowadzi Michał Pozdał - trener młodzieży, wykładowca ze Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Jest certyfikowanym trenerem Teatru Forum oraz Dramy, specjalistą do spraw profilaktyki społecznej. Prowadzi warsztaty dotyczące przemocy, dyskryminacji oraz różnorodnych problemów społecznych.

 

Wstęp wolny. Zapraszamy!
Adres: Empik Renoma (scena główna), Wrocław, godzina 17.30

 

Dzień Życzliwości został ustanowiony w 1973 roku jako "World Hello Day". Dziś obchodzony jest w USA i stu kilkudziesięciu innych miejscach na świecie – od 2006 roku w myśl hasła "Pielęgnujcie przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu", które pojawiło się na naklejkach w praskim metrze.

 

Dlaczego lubimy nie lubić

Aktualności z:

Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.