natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Aktualności > GODNY POLECENIA CAMPING MASZOPERIA W JASTARNI

GODNY POLECENIA CAMPING MASZOPERIA W JASTARNI

lip 16, 2014

CAMPING MASZOPERIA - Camping z wieloletnią tradycją


To najpopularniejszy i najbardziej rodzinny Camping półwyspu Helskiego. Znajduje się na samym wjeździe do Jastarni, 2,5 km od ścisłego centrum miasta. Jest to największe i jedyne w tej części Półwyspu pole namiotowe położone nad samym brzegiem Zatoki Puckiej

Piękna okolica, doskonały akwen w zasięgu ręki sprawia, że to miejsce idealne dla amatorów sportów wodnych oraz osób szukających atrakcyjnego miejsca na wypoczynek - jednym słowem, każdy może znaleźć tu coś dla siebie.

Misją campingu jest stworzenie miejsca o rodzinnym klimacie, w którym wszyscy będą mogli spokojnie i bezpiecznie wypoczywać. Na powierzchni 3 hektarów znajduje się 250 miejsc dla przyczep campingowych, około 30 natrysków i toalet oraz serwis dla camperów.

Poza podstawowymi obiektami na terenie 3 hektarowego pola znajduje się dobrze zaopatrzony sklep spożywczy, restauracja, stołówka, plac zabaw dla dzieci, surfshop itd.Ponadto posiada doskonałą ofertę aktywnych form spędzania czasu pod okiem profesjonalnych Animatorów :

  • szkoły windsurfingowe,
  • kite, katamaran,
  • piłka siatkowa, 
  • paintball
  • liczne imprezy integracyjne,
  • pyszna kuchnia
  • atrakcyjny plac zabaw

 

http://www.maszoperia.pl/

 

Camping MASZOPERIA

 

KONTAKT

Camping MASZOPERIA
ul. Mickiewicza
84-140 Jastarnia  139

tel. +48 58 675 26 08 czynny od 1.05.2014

 


recepcja@maszoperia.pl


ryczalt@maszoperia.pl - rezerwacjia pobytu ryczałtowego

rezerwacja@maszoperia.pl - rezerwacja  miejscAktualności z:

Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.