natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Aktualności > I po targach...

I po targach...

mar 25, 2014

 

W miniony weekend w Katowicach odbyło się zdrowotne wydarzenie półrocza, czyli 39 targi "Bliżej zdrowia, bliżej natury" pod hasłem "Dbając o ciało, nie zapomnij o mózgu". Cieszyły się one jak zwykle dużą popularnością. Na 4 poziomach budynku katowickiego Domu Kultury, całe dostępne miejsce zostało wykorzystane pod różnego rodzaju wartościowe stoiska promujące wszystko, co ma związek ze zdrowiem. Nie zabrakło więc stoisk zielarskich i bioenergoterapeutycznych. 


Dużą popularnością cieszyły się stoiska związane z urodą i suplementami diety, które w Polsce przeżywają swój renesans. Odbył się szereg warsztatów, a na Sali Koncertowej  seria naukowych wykładów znanych ludzi dobra. Gościem specjalnym był światowej sławy doktor chiropraktyki i magister fitoterapii- Kal Sellers. 


Targi Bliżej zdrowia, bliżej natury powstały z inicjatywy redaktor naczelnej Szamana- Niny Grelli, pod patronatem medialnym TVP Katowice i Dziennika Zachodniego. 


A następne, 40 już targi, we wrześniu.

Aktualności z:

Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.