natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Aktualności > Japońscy naukowcy udowodnili, że aura istnieje

Japońscy naukowcy udowodnili, że aura istnieje

mar 3, 2014

 

Grupa japońskich naukowców z Uniwersytetu w Tokio, pod nadzorem Mio Watanabe, przeprowadziła serię eksperymentów, w których udało im się uchwycić wizualnie aurę osoby, co świadczy o jej istnieniu! Przy pomocy wrażliwych kamer  naukowcy byli w stanie sfotografować specjalny blask osoby. Warto zauważyć, że poświata jest najjaśniejsza rano i zanika w godzinach wieczornych. Jest  najbardziej widoczna w okolicy twarzy, ust, policzków i szyi . Eksperci uważają, że technika ta może stać się nowym narzędziem do stosowania w diagnostyce i leczeniu wielu chorób. Słaba poświata wokół niektórych części ciała może wskazywać na obecność choroby lub zaburzenia.

Aura CzłowiekaTo zdumiewające, że istnienie aury budzi wątpliwości, mimo, że techniki fotografowania istnieją od dziesięcioleci.  Pionierami w tej dziedzinie, w rzeczywistości, są Kirlianowie (małżeństwo fotografów), do dziś aureole wokół fotografowanych obiektów są dalekie Kirlianowskim fotografiom. W swoim czasie para opatentowała wiele wynalazków fotografujących blask i wykonali nimi wiele zdjęć.  Z czasem zauważono, że obraz zmienia się w zależności od osoby.


Kirlianowie nauczyli się intensywnością świecenia  oznaczać całkowitą aktywność ciała, a także sprawdzać efektywność różnych leków, zabiegów i stany  narządów . Obecnie metoda GDV jest stosunkowo dobrze rozwinięta i może być wykorzystywana do przeprowadzania ogólnej analizy całego ciała. Wszystkie zdjęcia mogą być obiektywnie  interpretowane w celu zmniejszenia ryzyka błędów medycznych. GDV opiera się na emisji światła, które pojawia się w wysokonapięciowych polach elektromagnetycznych. Gdyby GDV powszechnie stosowano w diagnozie, usprawniłoby to i przyspieszyło rozpoznanie  choroby,  a także chorób mogących nastąpić w przyszłości. To mogłoby znacznie poprawić jakość opieki profilaktycznej .

Nie trzeba dodawać, że w starożytnej medycynie orientalnej, koncepcja aury jest dobrze znana i powszechnie przyjmowana. Praktyki wschodnie , zarówno medyczne jak i duchowe, są skierowane na prostowanie aury tj. ciała duchowego. Wyleczenie na poziomie fizycznym  jest tylko konsekwencją równoważenia aury. Starożytne teksty przedstawiają także bardzo szczegółową analizę ciała duchowego - centra energetyczne , kanały itp.

 

Źródło- http://www.riseearth.com

 

MK

Aktualności z:

Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.