natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Aktualności > Jesienny warsztat metodą Yogi Integralnej Shri Vivek i Ayurvedy.

Jesienny warsztat metodą Yogi Integralnej Shri Vivek i Ayurvedy.

gru 4, 2013

Jola Szika Lenart poprowadzi 8 grudnia od godziny 10.00 do 15.00 jesienny, oczyszczający, energetyzujący i rozgrzewający warsztat metodą Yogi Integralnej Shri Vivek i Ayurvedy.


Yoga Integralna i Ayurveda dają nam doskonałe techniki, aby zadbać o siebie podczas krótkich jesiennych dni. Warunki atmosferyczne - spadek temperatury, wilgoć, wiatr, deszcz, brak światła słonecznego obniżają naturalnie w tym okresie procesy naszego trawienia wewnętrznego, wychładzają nas, usztywniają nasze mięśnie i stawy. Dlatego tak ważne są dla nas codzienne ćwiczenia i świadome wybory działań i rzeczy, które uaktywniają krążenie krwi, ciepło, ogień trawienny oraz rozluźniają ciało, redukują stres i energetyzują. Nasza osobista bioenergia może być w równowadze w każdym momencie życia, tylko potrzebujemy o nią zadbać.

Podczas warsztatu odnowimy energię życiową poprzez pozycje (asany), ruch, oddechy (pranayamy), ekspresję, koncentrację i relaksację oraz nauczymy się prostej metody codziennej pielęgnacji ciała, podczas której samodzielnie oczyścimy i odżywimy ciało naturalnymi produktami i rozgrzejemy je automasażem ayurvedyjskim.


Warsztat poprowadzi dla Was Jola Szika Lenart twórczyni ayuryogi: yoginka, terapeutka, psycholog pracująca z objawami stresu, osłabieniem witalności i napięciami psychofizycznymi u ludzi w różnym wieku poprzez yogę, masaże i indywidualne sesje rozwiązywania konfliktów osobistych według metody yogi shri vivek.

W czasie pięciu pełnych godzin - uczymy się technik oczyszczania, odżywiania i rozgrzewania organizmu redukujących stres, zmęczenie i zimno. Warsztat wzbogacony będzie poznaniem i degustacją ayurvedyjskiego oczyszczającego i energetyzujacego napoju, a na zakończenie spożyjemy smaczną zupę przygotowaną przez Olę Kos z goszczącego Nas Centrum Makrobiotycznego Akama. Wszystkie poznane techniki można będzie stosować w codziennym życiu, by zadbać o siebie podczas jesiennych i zbliżających się zimowych dni.

Cena warsztatu: 120 zł.
Miejsce: Akama - Centrum Makrobiotyczne,
Mazańcowice/Bielska - Białej, ul. Buczyny 769

Informacje i zapisy:
tel. 508 313 717,
ayuryogashikha@gmail.com, www.ayuryoga.pl

Zapraszamy

metoda Yogi Integralnej


Aktualności z:

Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.