natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Aktualności > Joga Kundalini – MisJa Kobiety

Joga Kundalini – MisJa Kobiety

lut 19, 2014

"Jesteś boginią swojego życia bo masz siebie i możesz siebie rozwijać"


MisJa Kobiety to program mający na celu holistyczny rozwój kobiet i ich sfer życiowych tak aby mogły odkrywać w sobie siłę wartości, miłość, piękno, kreatywność, mądrość, pasję oraz świadomość swojej mocy kobiecej. Celem programu jest również wsparcie kobiet w czasie globalnej i osobistej transformacji oraz w czasie poszukiwania i wkraczania na ich własną drogę przeznaczenia.Wszystkie doskonale wiemy, że pęd życia, stres, nieustające wymagania i ilość obowiązków jakie spadają na kobietę w obecnych czasach powodują ogromną ilość napięć.

Rola kobiety ulega przemianie a to nie jest łatwe ani dla kobiet ani dla mężczyzn. Tak intensywna transformacja postrzegania roli kobiety i mężczyzny w życiu społecznym i indywidualnym powoduje, że często gubimy kontakt z tym, co jest w nas autentyczne, co każda z nas ma w głębi siebie. Zapominamy o tym że mamy duchową siłę i moc, która potrafi zdziałać cuda. Nie mając kontaktu ze sobą tracimy dostęp do źródła energii i wewnętrznych zasobów. Łatwiej popadamy w złość, frustrację lub odczuwamy wypalenie.

Bywa, że zrzucamy odpowiedzialność za to na partnera, rodzinę, pracę i inne czynniki zewnętrzne a jedyna odpowiedź i uzdrowienie problemu jest w nas! Zatem zapraszam Cię na spotkanie z Twoją wewnętrzną mocą, miłością i szczęściem bo wszystko co jest Ci potrzebne jest w Tobie!

 

AGENDA:
10:00 – 11:00 – Kilka słów wstępu ( o nas)
11:00 – 11:30 – Trochę wiedzy – czym jest Kundalini Joga i jak działa
11:30 – 13:00 – Praktyka
13:00 – 14:00 – Przerwa obiadowa
14:00 – 14:30 – Trochę wiedzy – humanologia ( rola kobiety)
14:30 – 16:00 – Praktyka

16:00 – 16:30 – Przerwa i czas na pytania
16:30 – 18:00 – Praktyka

 

Prowadząca:Agnieszka Dąbrowska / Arvinder Kaur – Jestem Psychopedagogiem, Trenerką, Konsultantką Terapeutyczną, Instruktorką Yogi Kundalini wg. przekazu Yogi Bhajana. Ukończyłam Wojskową Akademię Medyczną. Prywatnie i zawodowo – nad/zwyczajna kobieta taka jak TY być może z tą różnicą, że odkryłam dwa prezenty: pierwszy to walizka doświadczeń a drugi to przekazanie ich w formie uczenia:)
Z pewnością wielu prezentów jeszcze nie odkryłam i być może to Ty mi go przyniesiesz...

 

Informacje szczegółowe, zapisy oraz wpłaty:
Kuźnia Zdrowia: kuznia-zdrowia@kuznia-zdowia.pl


Tel. 22 2431121

 

Data:  25 marca 2014
Czas trwania: 9:00 - 18:00
Koszt:  170
Miejsce: ul. Rzymska 21 Warszawa, Saska Kępa 03-976

 

Aktualności z:

Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.