natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Aktualności > "Każdy z nas jest w drodze, zmotywujmy siebie do dalszej wędrówki"

"Każdy z nas jest w drodze, zmotywujmy siebie do dalszej wędrówki"

maj 13, 2014

"Life With Passion" to nowatorski projekt dwojga młodych ludzi, zamieszkujących Bielsko-Białą-pasjonata sportów ekstremalnych i sztuk walki Mateusza Kani oraz miłośniczki wellness Agnieszki Habdas. Skierowany jest do szerokiej grupy odbiorców, a główną inicjatywą programu jest motywowanie ludzi do podjęcia aktywności fizycznej. Projekt działa na kanale Youtube oraz na Facebooku. Na dzień dzisiejszy zgromadził już 200 zwolenników. Na oficjalnej stronie możemy znaleźć cenną wiedzę dotyczącą budowania jednostki treningowej ,a także cenne wskazówki techniczne dotyczące wykonywania ćwiczeń.

 

 

Life With Passion

 

 

Twórcy projektu wiedzą,że na wyobraźnię ludzką najlepiej działa wizualizacja efektów,stąd pomysł na nagrywanie kolejnych filmików motywacyjnych i edukujących. Do współpracy zapraszani są instruktorzy tańca i fitnessu oraz pasjonaci sportów wyczynowych i tych tradycyjnych. Na dzień dzisiejszy reprezentują oni rodzinne miasto, lecz w przyszłości kto wie? Wszystko zależy od poziomu zainteresowania innych i chęci tworzenia... Łatwo zarzucić komuś lenistwo i brak chęci, trudniej samego siebie skrytykować za błędy i zmienić swoje nawyki żywieniowe i przyzwyczajenia. Doświadczenia życiowe pokazują, że w każdej sferze ludzkiego życia istnieje pustka, którą może wypełnić jedynie osoba, która podejmie się stworzenia odpowiedniej wizji , a potem energię skieruje ku wspaniałym celom. Jak powiedział Pascal : Człowiek jest tylko trzciną, najwątlejszą w przyrodzie, ale trzciną myślącą". Nie zawsze mamy czas i siłę potrzebną do działania. Brakuje nam pozytywnych bodźców, pędzimy w pogoni za szczęściem. Jedyną rozrywką jest dla nas jedzenie chipsów podczas codziennego seansu telewizyjnego. Może chcielibyśmy zrobić coś twórczego, może zazdrościmy tym wszystkim ludziom, którzy znaleźli swoją pasję. Polecamy na początek zgaszenie odbiorników, wsłuchanie się w ciszę i rozluźnienie mięśni. A motywację do zmian dostarczy Wam Life With Passion!

Aktualności z:

Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.