natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Aktualności > KONKURS ZAADOPTUJ RZEKĘ - ROZSTRZYGNIETY

KONKURS ZAADOPTUJ RZEKĘ - ROZSTRZYGNIETY

cze 12, 2014

Konkurs KLUBU GAJA, Polish Junior Water Prize już rozstrzygnięty!


Program klubu GAJA Zaadoptuj rzekę, zachęca do opieki nad rzekami i pomaga młodym obywatelom odkrywać dziedzictwo przyrodnicze, kulturowe i społeczne polskich rzek.

 

W dniu 30.05.2014 r. w Ministerstwie Środowiska w Warszawie, odbyło się posiedzenie Jury konkursu Polish Junior Water Prize , koordynowanego w Polsce przez Klub Gaja w ramach programu Zaadoptuj rzekę. Zwyciężył zespół z II Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu.

 

Laureatkami tegorocznego konkursu Polish Junior Water Prize, krajowego etapu międzynarodowego konkursu Stockholm Junior Water Prize, zostały:
-Dorota Szymała
-Zuzanna Konieczna
-Beata Urbanek
Napisały one pracę pt. „Analiza preferencji młodzieży, oraz badania laboratoryjne polskiej wody butelkowanej, ze szczególnym uwzględnieniem właściwości butelki".

 

W składzie Jury zasiedli: przewodnicząca Ewa Konczal (Ashoka Innowatorzy dla Dobra Publicznego), dr Anna Kalinowska (Uniwersytet Warszawski), Agnieszka Kozłowska-Korbicz (Ministerstwo Środowiska), Urszula Kontowska (Fundacja PKO Banku Polskiego), prof. Krzysztof Skóra (Stacja Morska Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego) oraz Jacek Bożek i Paweł Grzybowski (Klub Gaja).

 

Zespół z II Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu, zaprezentuje swoją pracę na Stockholm Junior Water Prize , podczas Światowego Tygodnia Wody w Sztokholmie. Gratulujemy.

 

Program Zaadoptuj rzekę, objęty jest Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego. Program dofinansowany jest ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Patronat: Minister Środowiska i Minister Edukacji Narodowej. Partner Strategiczny: Fundacja PKO Banku Polskiego. Partner Merytoryczny: Stacja Morska Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego, Uniwersytet Gdański.

Aktualności z:

Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.