natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Aktualności > KURS TWORZENIA ŚWIEC - BIELSKO-BIAŁA

KURS TWORZENIA ŚWIEC - BIELSKO-BIAŁA

cze 27, 2014

Kurs tworzenia świec kierowany jest do osób zainteresowanych rozwijaniem swoich zdolności manualnych. Świece tworzą niezwykła atmosferę, pełną tajemniczości, magii, ale i ciepła, radości, ogniska domowego. Własnoręcznie wykonane świece zostaną w posiadaniu właścicieli, którzy będą mogli cieszyć się na co dzień pięknem samodzielnie wykonanego dzieła sztuki. Wszystkie niezbędne akcesoria i materiały zapewnione będą przez organizatorów. Po zakończeniu kursu uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy.

 

Czas trwania kursu

Kurs trwa 1 dzień/ 4 h.

 

Cel kursu

Kreatywne spędzenie czasu, poznanie sposobu tworzenia różnych rodzajów świec, uzyskanie zadziwiających efektów. Każdy uczestnik kursu będzie potrafił samodzielnie wykonać świecę według własnego gustu i poczucia estetyki. Zajęcia odbywają się w kameralnym gronie – do 10 osób, co sprzyja luźnej atmosferze i pozwala na swobodne wyrażanie siebie podczas tworzenia świec.

 

Program kursu

W celu zapoznania się z programem kursu skontaktuj się z usługodawcą.

Dodatkowe informacje

Istnieje możliwość skorzystania z 10% zniżki w przypadku uczestniczenia w kursie ze znajomą osobą. Przed rozpoczęciem kursu należy uregulować zaliczkę w wysokości 20 zł.

 

 

Lokalizacja

Pracownia Kreatywności
ul. Wzgórze 5
43-300 Bielsko-Biała

tel. 509 424 912

Aktualności z:

Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.