natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Aktualności > Lumigrids- wykrywacz dziur i nierówności

Lumigrids- wykrywacz dziur i nierówności

mar 27, 2014

 

Lumigrids pokazuje dziury i nierówności. Idealny gadżet na polskie drogi!

 

Rowerowa lampka też niby to potrafi, ale mimo wszystko Lumigrids ma pod tym względem przewagę.

 

 

Lumigrids

 

Przede wszystkim dlatego, że celem Lumigrids nie jest oświetlanie terenu, tylko pokazanie powierzchni. Jeżdżąc wieczorami, jesteśmy narażeni na wjechanie w dziurę albo niezauważenie małej górki czy innej przeszkody. Lampka niby pomaga, ale nie zawsze dostrzeżemy, jak zmienia się przed nami droga. 
 
 
 
Wykrywacz dziur i nierówności
 

I dlatego Lumigrids jest pomocne. Urządzenie będące LED-owym projektorem wyświetla specjalną siatkę, która pokazuje, jak wygląda teren przed nami. Jeżeli jest nierówno, to kwadraciki są zniekształcone, dzięki czemu łatwiej zauważyć niebezpieczeństwo.
 
 
Jest jeszcze jedna zaleta Lumigrids: ten gadżet spodoba się miłośnikowi... wirtualnych strategii. Każdy, kto stawiał kiedyś budynki na mapie, doskonale zna wyświetlaną przez urządzenie siatkę.
 
 
 
Źródło: http://gadzetomania.pl/

Aktualności z:

Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.