natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Aktualności > Magiczny Sylwester Tantryczny

Magiczny Sylwester Tantryczny

gru 10, 2013

 

Dla SINGLI oraz PAR

„Przyjechałam na Sylwestra z Wami już drugi raz. Moje intencje z tamtego roku.... Wielkie supły porozwiązywały się w cudowny sposób! Zawsze wiedziałam, że to działa, ale że aż tak szybko!?" – Beata 42

 

„Jestem drugi raz na Sylwestrze gdzie nie ma alkoholu, i to jest w ogóle całkowicie inna zabawa. Jestem zadowolony bo znalazłem swój wewnętrzny głos" – Łukasz 30

 

„Ten sylwester był najpiękniejszy w moim życiu. Taka „jazda" była wokół tego ogniska..., poczułam niesamowitą energię w momencie wyrażania intencji" – Ania 40

 

„Dzisiaj patrząc w oczy każdemu z was miałam takie wrażenie kontaktu z absolutem, z nieskończonością. Piękne niezwykłe wrażenie, że spoglądam w oczy nieskończoności, bóstwa życia. To było wzruszające" – Agnieszka 36

 

„Przyjeżdżając tutaj miałem taki duży znak zapytania, czym się zajmować, co jest ważne? W tej chwili wiem, co mam robić w życiu. Teraz już znam odpowiedzi na te wszystkie pytania. I za to bardzo dziękuję – wszystkim i wszystkiemu" – Cezary 39

 

syl.jpg

 

TantraLove.eu i Ośrodek „Tu i Teraz"

zapraszają na:

MAGICZNY SYLWESTER TANTRYCZNY
Zawrót głowy, radość ruchu, ogień w brzuchu!

 

PIERWSZA IMPREZA Na NOWY POCZĄTEK!

 

W samym środku mroźnej zimy, jest taki czas, kiedy słońce rodzi się na nowo. To co stare dopełnia się i kończy, robiąc miejsce Nowemu. Tak jest w przyrodzie i tak też jest w naszym życiu. Od niepamiętnych czasów ludzie spotykali się i celebrowali narodzenie boga Słońca z łona bogini Ziemi. Rodzili też w sobie nową nadzieję, na kolejny etap podróży życia.

 

W czasie pomiędzy zimowym przesileniem słonecznym, a Nowym Rokiem organizujemy spotkanie dla wszystkich chcących świadomie wziąć udział w magicznej zabawie Sylwestrowej. Wypełnionej czasem podsumowań i dopełniania kończących się w mijającym roku wątków oraz przywoływania i otwierania na nowe głębokie potrzeby.
Razem stworzymy wspólnotę śpiewu i tańca. Doświadczymy mocy kręgu w którym rodzi się odwieczna magia przemiany.

 

Wszystko w atmosferze współczesnej tantry, która poprzez delikatne wydobycie naturalnej energii seksualnej wzmocni w nas harmonię naszych pierwiastków męskich i żeńskich. Rytuały Nieba i Ziemi otworzą nas na magię życia, a ekstatyczna praca z ciałem, w tym energetyczny taniec przy afrykańskich i szamańskich bębnach na żywo, muzyce współczesnej, starych przebojach, rytmach latino i etno porwie nas w wir mocy tańczącej z Sziwą Siakti.

 

Uwaga: Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich: kobiet, mężczyzn i par.

 

Termin:
Zajęcia zaczynamy tuż po świętach Bożego Narodzenia, czyli 27 grudnia. Abyśmy wszyscy mogli spokojnie dojechać i zakwaterować się, warsztaty rozpoczniemy od kolacji o godzinie 18.00 zakończymy zaś 1 stycznia obiadem około godziny 14.00. Tak więc wspólnie spędzimy pięć radosnych dni wypełnionych magią tantry!

 

Prowadzący:
Dawid i Zosia Rzepeccy >>>

 

Miejsce:


Ośrodek Rozwoju „Tu i Teraz">>> w Nowym Kawkowie koło Olsztyna

Zapisy i informacje:
tantraloveinfo@gmail.com

 

Koszt udziału:
- przy zapisie (potwierdzonym zaliczką) do 15 listopada- 790 zł od osoby, 1400 zł od pary + koszty pobytu (od 490zł do 705zł od osoby – w zależności od wybranej opcji noclegu)
- po tym terminie 890 zł od osoby i 1500zł od pary + koszty pobytu (od 490zł do 705zł od osoby – w zależności od wybranej opcji noclegu)

 

Dla rezerwacji miejsca konieczna jest wpłata zaliczki 200zł na konto Ośrodka:  Bank PKO BP 92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 Ośrodek Rozwoju „Tu i Teraz" Nowe Kawkowo 52A , 11-042 Jonkowo, z opisem „pobyt 27.XII- 1.I.2014"

 

Uwaga: liczba miejsc jest ograniczona! Decyduje kolejność wpłat. Przy rezygnacji z udziału w warsztacie w terminie krótszym niż tydzień przed rozpoczęciem zajęć, zaliczka nie będzie zwracana.

 

Na kilkanaście dni przed warsztatami wyślemy wszystkim zgłoszonym osobom dodatkowe informacje typu „co zabrać", „jak się ubrać" itp.

 

Aktualności z:

Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.