natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Aktualności > Medycyna wielowymiarowa- warsztat

Medycyna wielowymiarowa- warsztat

lut 24, 2014

 
Temat; Opanowanie umiejętności systemu diagnozowania i samouzdrawiania człowieka metodą medycyny-wielowymiarowej. Spotkanie 1.
 
1 marzec 2014, czas trwania: 10:0018:00

Prowadzący; Marina Mockałło i Bogusław Artur

W czasie kilku spotkań otrzymacie wiedzę i opanujecie umiejętność zdiagnozowania i samouzdrawiania siebie i swoich bliskich praktycznie z każdej choroby z wyjątkiem bardzo małej grupy chorób np. zespół Downa.

Znaczenia opanowania tych umiejętności dla nas, naszych bliskich i dla całej ludzkości w pełni doceni nie każdy człowiek i nie od razu. Otrzymujemy bardzo dużo listów z podziękowaniem od osób których nauczyliśmy pracy tą metodą jak i od naszych uzdrowionych pacjentów. Kilkaset osób zostało uzdrowionych tą metodą z różnych chorób w ciągu kilku ostatnich lat w tym wielu z przewlekłych chorób oraz kilku nowotworów. Zobacz opinie na http://medycyna-wielowymiarowa.pl/opinie/ .

Autorka tej metody Ludmiła Puczko – doktor nauk technicznych, fizyk, specjalizująca się w dziedzinie łączności kosmicznej, poświeciła około 40 lat swojego życia na badanie energetyki i wibracji organizmu i wypracowania metody samodiagnozowania chorób i samouzdrawiania. Proponowane przez autora metody samodiagnozowania i samouzdrawiania oraz ustanawiania harmonii w organizmie człowieka są absolutnie bezpieczne, proste i dostępne dla każdego.


Metodę tą wzbogaciliśmy o własne 15 letnie doświadczenie w pracy z tą metodą.
Cały czas utrzymywaliśmy bezpośredni kontakt z Panią Puczko dzieląc się z nią naszymi doświadczeniami za co nam dziękowała w jednej z jej książek.


Opanowanie tej metody pozwoli każdemu uczestnikowi warsztatów poczynić pierwsze realne kroki do absolutnie bezpiecznego i nadzwyczaj dokładnego badania swojego organizmu, bez ponoszenia kosztów badań tradycyjnymi metodami, odnalezienia najgłębszych przyczyn chorób i ich leczenia bez użycia lekarstw.


Pozdrawiamy,

Marina Mockałło i Bogusław Arturmiejsce: Warszawa, ul. Towarowa 22 wejście E I p lokal 89.

Koszt: 280 zł.

dodatkowe informacje, zapisy: tel 22 621 54 01

Aktualności z:

Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.