natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Aktualności > Metamorfozy

Metamorfozy

gru 18, 2013

 

 

 

STOWARZYSZENIE „U ŹRÓDŁA" oraz

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ"

www.u-zrodla.pl, www.tuiteraz.eu

zapraszają 21.XII.2013- 3.I.2014 w Warszawie  na turnus świąteczno - noworoczny

"METAMORFOZY"

 

DWUTYGODNIOWY TURNUS GŁĘBOKICH PRZEMIAN, LECZENIA UZALEŻNIEŃ, DEPRESJI, ZABURZEŃ ŻYWIENIA I INNYCH PROBLEMÓW

 

PROWADZI: EWA CYZMAN – BANY

Z ZESPOŁEM CENTRUM METAMORFOZY

 

Centrum Metamorfozy to ośrodek leczenia uzależnień wszelakich (alkoholizm, narkomania, seksoholizm, hazard, uzależnienie od internetu, itp., itd.) za pomocą Ustawień Systemowych i autorskich metod Ewy Renaty Cyzman-Bany. Pracujemy również z ciężkimi przypadkami depresji, zaburzeń żywienia (bulimia, anoreksja), autyzmem i innych form wycofania z życia. W ciągu 2- tygodniowego, stacjonarnego turnusu istnieje możliwość indywidualnego i dogłębnego przepracowania problemu. Mamy w tym spore doświadczenie i dużą skuteczność - co zostało już sprawdzone.

 

Metamorfozy

 

PRACUJEMY NA RZECZ ODZYSKANIA WOLNOŚCI OSOBISTEJ:
Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i pracujemy bardzo intensywnie.

 

Metamorfozy to głęboko transformujące doświadczenie dla tych, którym beznadzieja zagląda w oczy, odbiera siły i przytłacza życiowo. Dla tych, którzy bezskutecznie próbowali już wszystkiego co jest dostępne.
Poprzez pracę z wykorzystaniem autorskich metod ERCB, Ustawienia Systemowe, medytacje, wizualizacje, pracę z nieuświadomionymi traumami, ... - możliwe jest dotarcie do źródeł problemu oraz skuteczne rozwiązywanie go na wielu poziomach (osobistym, systemowym, mentalnym, emocjonalnym i fizycznym).

 

"Odczarowują się" traumy i poczucie beznadziei, stając się źródłem siły tam, gdzie wcześniej były tylko obciążeniem. Ponieważ uzależnienie nigdy nie jest przyczyną, lecz skutkiem obecnego przy człowieku problem. Docierając do poza-fizycznego źródła tych problemów i zmieniając stare skrypty usuwamy przeszkody na drodze do odzyskania przestrzeni życiowej wolności, spełnienia i radości.

 

Pracujemy w małych grupach i indywidualnie. Kończąc turnus każdy z Uczestników zaopatrzony jest również w narzędzia do samodzielnej, skutecznej pracy ze sobą w przyszłości.

 

UWAGA!!! Mogą zgłaszać się osoby, których dziecko lub wnuk jest uzależniony. Nie potrzebujemy do tej pracy osobistej obecności uzależnionego! Byłoby lepiej gdyby sam chciał - ale nie jest to konieczne.

 

POSŁUCHAJ WYKŁADU NA TEMAT UZALEŻNIEŃ,
który odbył się w 2012 roku w Chicago/USA. Ewa Renata Cyzman-Bany przedstawia w nim swoje nietypowe podejście do tego problemu i tryb pracy.

 

http://www.livestream.com/allhealthyminds/video?clipId=flv_aff56933-14f8-44ff-8ac6-b2bda4011804&utm_source=lslibrary&utm_medium=ui-thumb

 

PRZECZYTAJ JAK SWOJĄ METAMORFOZĘ OPISUJE JEDEN Z UCZESTNIKÓW:
"Przybyłem na terapię jako hazardzista, który nie widział dla siebie ratunku. Który przede wszystkim nic nie wiedział o sobie. Nawet o swym ciele, krzywdzonym przez wszechobecne mózgowanie, ciele cierpiącym katusze i obrażonym śmiertelnie na despotyczny umysł. Hazardzista, który nawet wolny od ryzyka w kasynie przez caly czas, nawet śpiąc, prowadził Grę ze wszystkimi i o wszystko. Gracz, który przeszedł całą masę terapii opartych o założenia klasycznej psychologii. Spotkałem się tu z zupełnie innym podejściem do osoby uzależnionej, z innym podejściem do problemu uzależnienia. Metoda terapii, oparta głównie na Ustawieniach Systemowych (metodą Ewy Renaty Cyzman-Bany) całkowicie inaczej ukazuje problem nałogu, jego przyczyny i przebieg.

 

.... Wyszedłem z Mozaikowej jako pełny, kompletny czlowiek, świadomy swojego miejsca we wszechświecie i czujący wspaniały smak życia. Człowiek, który dostał niesamowite narzędzia, noszone od narodzin w sobie, a niewykorzystane w żadnym wymiarze. Człowiek, który umie przyjąć swoją cześć winy i odpowiedzialności, za wszystko, co się zdarzyło i zdarzy w życiu. Człowiek, który chce czuć i doświadczać. Który chce być szczęśliwy i tym szczęściem się dzielić. Choć wiem, że wiele jeszcze pracy przede mną..."
Marcin S. - jeden z Uczestników turnusu dla uzależnionych w Centrum Metamorfozy.

 

Zobacz opis całego zespołu Centrum Metamorfozy:

https://www.facebook.com/notes/centrum-metamorfozy/zespół-centrum-metamorfozy/593481540674545

 

USTAWIENIA SYSTEMOWE:

Ustawienia Systemowe Berta Hellingera to stworzona przez Berta Hellingera metoda pracy nad relacjami z innymi ludźmi (a zwłaszcza Rodziną), własnym rozwojem, związkami, motywacjami i konfliktami wewnętrznymi - pozwalająca szybko dotrzeć do przyczyn uwikłań.

 

Wiele pytań typu: "dlaczego zawsze tak mi się przydarza?" znajduje w Ustawieniach Rodzinnych swoją odpowiedź. Przejęte poczucia winy, uczucia i losy ("przez całe życie towarzyszy mi smutek", "pieniądze mnie parzą", "kobiety w mojej Rodzinie chorują na raka") są związane z naszą głęboką, choć najczęściej - nieuświadomioną miłością do naszej Rodziny. Ustawienia pokazują te energetyczne, podświadome powiązania dając możliwość załatwienia wielu spraw, które do tej pory uważaliśmy za stracone. Bert Hellinger po kilkudziesięciu latach doświadczeń stworzył metodę psychoterapii, zwaną Konstelacjami lub Ustawieniami Rodzinnymi, zdobywającą teraz Europę i świat, której istotą jest terapeutyczny wpływ Prawdy na człowieka. Dotarcie do tej Prawdy umożliwia Klientowi tzw. "wiedzące pole" - fenomen, którego Hellinger nawet nie stara się tłumaczyć. W "wiedzącym polu" ujawniają swoje oblicze relacje Klienta z ważnymi dla niego osobami, siły i sprawy niezałatwione, których stał się "zakładnikiem".

 

Co istotne - Hellinger udowadnia, że nasze losy kształtują wydarzenia, które miały miejsce w przeszłości naszej Rodziny a sprawy niezałatwione dziedziczymy po przodkach tak, jak np.: kolor oczu.

 

W trakcie warsztatu różne nieuświadomione do tej pory motywy działania Klienta, jego charakterystycznych zachowań, klęsk życiowych, przyczyny poważnych chorób stają przed nim twarzą w twarz i to w zupełności wystarcza, bowiem Prawda poznana i okazana jest nam życzliwa, uwalnia nasze siły, przywraca godność i daje wpływ na sytuację w takim zakresie, w jakim jest to faktycznie możliwe.

 

Termin:

21.XII.2013 - 3.I.2014

Godziny:

Pracujemy codziennie od godziny 9 rano do wieczora (ok. 21)

Miejsce:

Warszawa – Falenica, ul. Mozaikowa 18 (możliwość noclegu na miejscu, pokoje 2,3,4 os.)

Cena:

Koszt uczestnictwa w 2 tygodniowym warsztacie wynosi: 4200 zł i obejmuje proces terapeutyczny, zakwaterowanie w pokojach 2-3-4 osobowych i wyżywienie

Kontakt:

info@u-zrodla.pl
Maja Wołosiewicz – Towalska: 0606994366

Zapisy: warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest zgłoszenie mailowe lub telefoniczne i szybka wpłata zadatku w wysokości 2000 zł na konto  Stowarzyszenia „U Źródła":

Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych, Kulturalnych i Edukacyjnych "U Źródła"

Bank Millenium S.A. 00-924 Warszawa, ul. Kopernika 36

48 1160 2202 0000 0000 45533680

 

Aktualności z:

Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.