natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Aktualności > Miejska Kuchnia Roślinna

Miejska Kuchnia Roślinna

gru 18, 2013

 

Zapraszamy Was na praktyczne wprowadzenie w zdrowe gotowanie roślinne w oparciu o dietetykę wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej z wykorzystaniem naturalnych, lokalnych i sezonowych produktów roślinnych.

To co proponujemy to maksimum praktyki podpartej. Przystępnie przedstawioną teorię niezbędną, aby dokonywać świadomych i zdrowych wyborów w trakcie gotowania.
W trakcie *webinaru  uczestnicy odkryją ponownie, że zdrowe gotowanie to twórcza pasja, ekscytująca przygoda i świetna zabawa. Dodatkowo czerpiąc radość z gotowania wzmacniamy nasze zdrowie i dobre samopoczucie, zapobiegamy chorobom i sprawniej radzimy sobie z dolegliwościami.

 

Miejska Kuchnia Roślinna

 

➤ DOWIEDZ SIĘ O CO CHODZI:
Będziemy poznawać wiedzę o zdrowej diecie w oparciu o Tradycyjną Medycynę Chińską – teorie Pięciu Przemian, makrobiotykę oraz współczesną dietetykę – syntezę 15 lat moich zainteresowań zdrowym odżywianiem.

 

Dowiesz się m.in.
- jak dzięki gotowaniu możemy wspierać nasze zdrowie i samopoczucie przez cały rok
- jak oceniać jakość produktów spożywczych, czym kierować się przy wyborach
- dlaczego żyjąc w Europie warto inspirować się dietetyką wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej
- jak znaczenie dla zdrowia mają właściwości termalne produktów żywnościowych
- jak odżywiać się zgodnie z porami roku i szerokością geograficzną
- ja wybierać odpowiednie techniki przyrządzania potraw

 

Miejska Kuchnia Roślinna to projekt, który stwarza przestrzeń wymiany i edukacji o tym jak gotować zdrowo prowadząc przy tym aktywne życie twórczo-zawodowe - nie spędzając całych dni w kuchni, nie wydając majątku na jedzenie i nie rezygnując z walorów smakowych.

 

Spotkanie dedykowane jest dla osób które zaczynają bądź chcą rozpocząć swoją przygodę ze zdrowym gotowaniem roślinnym. Dla wszystkich szukających wsparcia i inspiracji, praktycznych rad jak zorganizować się by gotować na co dzień zdrowo i sprawnie.
Polecam również webinar osobom, które interesują się zdrowym gotowaniem i chcą poszerzyć swoje spojrzenie na zdrowie o podejście proponowane przez dietetykę wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej

 

Webinar jest zaproszeniem i wstępem do rozwinięcia tematu, który w pełni ucieleśni się w trakcie warsztatów. (wkrótce więcej informacji)

✔ rejestracja: http://miejskakuchnia.evenea.pl/
✔ wstęp wolny-odpłatny: #Give-What-You-Feel ( więcej o modelu poniżej )
✔ data i czas: 5 stycznia 2014, godz. 20:00 - 21:30
✔ miejsce: internetowe spotkanie w formule webinaru (link do webinaru wyślemy mailem wszystkim zarejestrowanym )

 

➤ PROWADZĄCA:
Agata Bielska - artystka wizualna, animatorka kultury, aktywistka kuchenna, inicjatorka działań społecznych, absolwentka ASP w Łodzi. Od 15 lat zdecydowana zwolenniczka kuchni roślinnej, opartej na naturalnych, lokalnych, sezonowych produktach, od ponad 10 lat jej pasją i przedmiotem studiów jest Makrobiotyka, dietetyka wg. Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, leczenie dietą chorób cywilizacyjnych.Traktuje kuchnię jako pracownię artystyczno-alchemiczną. Uwielbia inspirować do nowego twórczego spojrzenia na gotowanie, gotując na dużych i małych imprezach, wyjazdach i szkoleniach, prowadząc coaching kuchenny, warsztaty gotowania i wspierając osoby chcące dokonać zmian w swojej diecie.

 

➤ *WEBINAR to nic innego jak odbywające się „na żywo" seminarium przeniesione z sali wykładowej do Internetu. W trakcie jego trwania wszyscy uczestnicy widzą wykładowcę i innych uczestników, mogą się z nimi bezpośrednio kontaktować – zadawać pytania i wyrażać opinie. Każdy uczestnik „siedzi w pierwszym rzędzie" – nikt mu nie zasłania, nikt mu nie przeszkadza. Prezentacje pokazywane przez wykładowcę są widoczne na Twoim ekranie.

 

➤ GIVE-WHAT-YOU-FEEL (płatność) to metoda pozwalająca każdemu wpłacić dowolną kwotę wedle swoich odczuć i uznania. Jak to działa? Wydarzenie jest płatne, ale udostępniamy link do niego każdemu zainteresowanemu i nie pobieramy żadnych opłat przed webinarem. Dopiero po zakończeniu prezentacji i wysłuchaniu wszystkich prelegentów dajemy Ci możliwość opłacenia uczestnictwa wedle Twojego uznania i odczuć związanych z wartością jaką dane wydarzenie dla Ciebie miało. Dzięki Twojej wpłacie możemy zrealizować to wydarzenie oraz rozpocząć pracę nad wieloma innymi projektami, które służą całej społeczności Cohabitatu. Ekonomia doświadczeń w praktyce !

 

 

Aktualności z:

Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.