natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Aktualności > Orgazm na życzenie?

Orgazm na życzenie?

mar 17, 2014

 

Na rynku pojawi się specjalny implant, który zapewni nam orgazm zawsze i wszędzie. Wystarczy tylko nacisnąć przycisk na pilocie.

Pomysł na takie urządzenie wyszedł od chirurgów ze szpitala Winston-Salem w Północnej Karolinie i mimo że wielu chętnie by z takiej technologii skorzystało, to celem jej powstania nie było zapewnienie każdemu z nas przyjemności na życzenie, lecz pomoc osobom cierpiącym na zaburzenia orgazmu, które nie potrafią go osiągać w tradycyjny sposób.

Urządzenie składa się z medycznego implantu o wielkości zbliżonej do paczki papierosów, który musi zostać wszczepiony do organizmu pacjenta. Orgazm wyzwalany jest przy pomocy elektrod podłączanych do układu nerwowego, zaś operacja odbywa się przy miejscowym znieczuleniu, ponieważ w czasie zabiegu pacjent musi być przytomny, by lekarz mógł określić miejsca w rdzeniu kręgowym, do których trzeba podpiąć elektrody.

 

Orgazm na życzenie

 

Urządzenie aktywowane jest przez specjalny pilot, wysyłający sygnał do implantu, a więc wystarczy tylko nacisnąć przycisk, by wywołać orgazm. Co więcej, można je także zaprogramować na określoną liczbę orgazmów w cyklu tygodniowym lub dziennym.

Jeszcze w tym roku w Minneapolis rozpoczną się pierwsze próby kliniczne nowej technologii

 

 

Źródło: technowinki.onet.pl

Aktualności z:

Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.