natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Aktualności > Rodzinna improwizacja w kontakcie

Rodzinna improwizacja w kontakcie

gru 17, 2013

 

 

Rodzinna improwizacja

Kochani zapraszam na 2 godzinne zajęcia z improwizacji oraz improwizacji w kontakcie dla dorosłych, dzieci, rodzin z dziećmi, wszystkich którzy lubią dotyk i dobra zabawę.

 

Miejsce: Studio Dakini w Bielsku-Białej, ul. Partyzantów 44

 

 Data: 21.12.2013
Czas: 11:00 do 13:00

 

Na tych zajęciach wejdziemy w przestrzeń naszej wyobraźni. Będziemy tworzyć rzeczy nie realne, które urzeczywistnią się i staną się jak najbardziej realne. Będziemy tańczyć razem i osobno, z zamkniętymi oczami i o wyostrzonych zmysłach. Będziemy prowadzić innych za rękę jak również poczujemy się zaopiekowani. Będziemy plasać w świecie wyobraźni. Mam nadzieję, że przyjdzie dużo dzieci, rodziców- rodzin i że będziemy eksplorować bliskość z naszymi najbliższymi.

 

Kontakt improwizacja jest formą ruchu, zawierającą elementy tańca współczesnego, sztuk walki, technik roźluzniających, body–mind centering, oraz ćwiczeń oddechowych i medytacji. Jest to forma tańca, której podstawę stanowi zasada kontaktu fizycznego i zabawa z grawitacją. W kontakcie doświadczamy unoszenia, upadania, balansu, wytracania równowagi, bycia w zawieszeniu, bycia aktywnym lub pasywnym, nie ma w nim granic oraz rzeczy niemożliwych. Czasami fizyczny i dynamiczny innym razem spokojny i odprężający. Jest formą otwartą dla wszystkich osób i poszukujących umysłów. Faktem jest, że jest świetną odprężającą zabawą, w której udział może wziąć każdy.

 

Paweł Konior jest performerem, tancerzem i nauczycielem tańca. W 2008 roku ukończył AWF w Krakowie, następnie studiował taniec w Salzburg Experimental Academy of Dance. Pracował i pracuje jako tancerz i performer z takimi ludźmi jak, Pedro Goucha, Einat Tuchman, More Shani, Rita Vilhena T.r.a.s.h Company. Paweł jest także nauczycielem Contact Improvisation, którego to uczył się między innymi od : Iwony Olszowszkiej, Ray Chung, Andrew Harwood, Nancy Stark Smith, Tal Avni, Joerg Hassman, Daniel Werner.

 

Koszt: 20 zł, a dzieciaki ZA DARMO
konto: Aleksandra Żochowska , Dakini
20 1140 2017 0000 4002 0292 7945
Z dopiskiem „Kontakt”
Zapraszam
Paweł Konior
P.S. W razie pytań dzwońcie bezpośrednio do mnie, tel. 600 018 102

Aktualności z:

Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.