natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Aktualności > Świąteczna edycja Kuchni Społecznej

Świąteczna edycja Kuchni Społecznej

gru 10, 2013

Świąteczna edycja Bielskiej Kuchnia Społecznej już 15 grudnia 2013 o godz. 16.00 w Galerii Bielskiej BWA!

 

Interesuje Cię dieta roślinna? Chcesz spróbować czy dania bez produktów zwierzęcych są smaczne? Potrafisz już przygotować wegański posiłek i chcesz się nim podzielić z innymi? A może chcesz dowiedzieć się więcej na temat wegańskiego stylu życia i jego wpływu na nasze zdrowie, środowisko naturalne i los zwierząt? Odwiedź nas 15 grudnia na czwartej, świątecznej edycji Bielskiej Kuchni Społecznej, na którą zapraszamy do Galerii Bielskiej BWA!

 

 

Świąteczna edycja Kuchni Społecznej

 

BIELSKA KUCHNIA SPOŁECZNA to cykl spotkań odbywających się co miesiąc w niedzielne popołudnia, w kawiarni „Akwarium" Galerii Bielskiej BWA. Każde spotkanie to poczęstunek: każdy przynosi ze sobą dowolne, wegańskie danie lub przekąskę oraz swój przepis. Osoby, które nie przynoszą jedzenia płacą symboliczne 10 zł, które przeznaczane jest na działalność na rzecz zwierząt: https://www.facebook.com/bielska.kuchnia.spoleczna?ref=stream

 

 

CO MA PIERNIK...?

 

Hasło to przyświeca kolejnej edycji Bielskiej Kuchni Społecznej, podczas której uczestnicy będą mogli spróbować tradycyjnych potraw świątecznych (w wersji wegańskiej), przygotowanych przez członków Vege Inicjatywy, którzy opowiedzą również, jak je zrobić.

 

ZAMIEŃ DŻEM NA OGÓRKI - PRZETWORY SWAP!

 

Tak, jak poprzednim razem, zachęcamy dodatkowo do udziału w wymianie przetworów przygotowanych na zimę. Uczestnicy mogą przynieść je ze sobą i wymienić się z kimś na inne.

 

ZASADY KUCHNI SPOŁECZNEJ

 

Zasady udziału w wydarzeniu pozostają niezmienne. Uczestnicy przynoszą przygotowaną przez siebie POTRAWĘ WEGAŃSKĄ (nie zawierającą mięsa ani żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego) wraz z PRZEPISEM na jej wykonanie albo płacą 10 złotych i mogą próbować wszystkich przyniesionych potraw. Zachęcamy jednak do własnych prób kulinarnych! To wcale nie jest trudne! W trosce o środowisko każdy ma przyniesiony ze sobą WŁASNY TALERZ I SZTUĆCE.
Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na PRZYSTAŃ OCALENIE – przytulisko dla koni i innych zwierząt, któremu zostanie poświęcona krótka prezentacja.

VEGAN BUDDY!

Z przyjemnością informujemy Was również, że należąca do naszego Stowarzyszenia Justyna jest do dyspozycji wszystkich osób, które chcą dowiedzieć się więcej o wegańskiej diecie, zakupach, czy też przygotowaniu posiłków.

kontakt: 505641320, weganizm@vegeinicjatywa.pl

GDZIE: Galeria Bielska BWA, ul. 3 Maja 11, Bielsko-Biała
KIEDY: niedziela, 15 grudnia 2013, godz. 16.00
ZA ILE: osoby z potrawami – wstęp wolny. Pozostali – 10 złotych

Aktualności z:

Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.