natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Aktualności > Sylwester z tańcem 5 Rytmów

Sylwester z tańcem 5 Rytmów

gru 3, 2013

Trzydniowa, 5Rytmowa Fala przenosząc nas ze STAREGO w NOWE, obudzi w nas marzenia i ufając intuicji, zabierze w szaloną, obfitującą w zaskakujące zwroty akcji, podróż w głąb siebie!

 

Sylwester

 

Start w niedzielę o 11.00 SWEAT YOUR PRAYERS, którego przewodni rytm FLOWING, pozwoli nam w końcówce starego roku, odnaleźć kontakt z ziemią i nasz prawdziwy oddech.
Wieczorem tego samego dnia, parkietem będą rządzić rytmy STACCATO, a ogród zapłonie czerwienią ognisk i naszych wypowiedzianych prosto z serc, życzeń na NOWY ROK. ...
Poniedziałkowy poranek to sesja oddechowa, którą poprowadzi Wojtek Szymocha, a spacer po śniadaniu, do Źródełka Pokoju i bijąca z niego magiczna woda, przygotują nas na CHAOS.
Wieczorem, zawładnie nami rytm bębna, trans i ekstaza. Wytupiemy, wyrzucimy, wykrzyczymy, wytańczymy wszystko, co już nie jest nam potrzebne i co nie służy. Pozwolimy, aby odeszło .....a żeby proces się dopełnił i nic nie przeszkodziło, przyjściu nowego, w ostatni dzień starego roku spotkamy się w szałasie potu, a mistrzem ceremonii, tak jak w poprzednim roku, będzie Jerzy Nieczyporuk.

IMPREZA SYLWESTROWA, czyli LYRICAL, to czas na nowe, na kreację, na świeżą myśl i dlatego ogłaszamy konkurs na najciekawsze przebranie pod hasłem "Ze starego-nowe/recycling"
Gram do białego rana, do błogiego STILLNESS, do pierwszego SWEAT YOUR PRAYERS w nowym 2014 roku.

Joanna Hussakowska,Jeden z dwóch polskich nauczycieli 5Rytmów,www.5rytmow.net

750 zł  za pakiet obejmuje:

*trzy noclegi
*trzy wegetariańskie posiłki dziennie
*wszystkie sesje 5Rytmowe
*sesję oddechową
*szałas potu
*IMPREZĘ SYLWESTROWĄ z bufetem
DODATKOWO polecamy: masaże pełne czułego i relaksującego dotyku, zaprasza Magda Nowak cena 1h-110 zł, zniżka przy 2 masażach.

Sam Sylwester z bufetem, bez noclegu:165zł , para 300zł!,
Bawimy się bez alkoholu, a w kuchni króluje i rządzi, ku uciesze i rozkoszy naszych podniebień-BOŻENKA

Ze względu na ogromne zainteresowanie, na listę oczekujących już od paru miesięcy, proszę o jak najszybszy mailowy kontakt, jeśli jesteś zainteresowany.
mail:joanna@5rytmow.net
oraz wpłatę zaliczki: 200zł -pakiet, 100zł-tylko Sylwester

50 1020 5558 1111 1211 9880 0065 z dopiskiem: Sylwester

Sylwester

 

Aktualności z:

Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.