natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Aktualności > SZAMAŃSKI KRĄG MOCY KOBIET I MĘŻCZYZN

SZAMAŃSKI KRĄG MOCY KOBIET I MĘŻCZYZN

lip 31, 2015

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ" W NOWYM KAWKOWIE

oraz

STOWARZYSZENIE „U ŹRODŁA "

www.tuiteraz.eu www.u-zrodla.pl

 

ZAPRASZAJĄ

 2-8 sierpnia 2015 na

 

SZAMAŃSKI KRĄG MOCY KOBIET I MĘŻCZYZNPROWADZĄ: MATTIE DAVIS-WOLFE & DAVID THOMSON

 

 

clip_image001.jpg

 

 

TRENING SZAMAŃSKI (6 dni) dla kobiet i dla mężczyzn (w programie m.in. firewalk i wiele ceremonii szamańskich).

 Zajęcia po angielsku, tłumaczone na język polski przez doświadczonych tłumaczy.

W PROGRAMIE :  

2 – 6 sierpnia  PRZEBUDZENIE ŚWIĘTEJ KOBIECOŚCI (Sacred Feminine) z Mattie (tłumaczy Kasia Gwiazdowska)

2 – 6 sierpnia PRZEBUDZENIE ŚWIĘTEJ MĘSKOŚCI (Sacred Masculine) z Davidem,  (tłumaczy Michał Godlewski)

6 sierpnia wieczorem w pięknej ceremonii obydwie grupy połączą się … by spędzić RAZEM 2 dni na warsztacie UŚWIĘCONYCH ZWIĄZKÓW:

6 – 8 sierpnia. KOBIETY I MĘŻCZYŻNI. MĘŻCZYŹNI I KOBIETY.  Obydwie święte grupy RAZEM 2-dniowy warsztat relacji (sacred relationships) prowadzą razem Mattie i David. Na zakończenie warsztatu FIREWALK: przejście przez ogień


OPIS KRĘGU KOBIET Z MATTIE DAVIS-WOLFE

tłumaczenie  Kasia Gwiazdowska​

2-6 sierpnia 2015, Przebudzenie Świętej Kobiecości

Osobista moc jest często źle rozumianą i nadużywaną energią. W dzisiejszym świecie obserwujemy jak kobiety i mężczyźni stracili prawdziwe rozumienie swojej autentycznej mocy. Tak jak to ma miejsce w naszej macicy, moc kobiet zaczyna się od bycia przyjmującą, a następnie szczodrą i dającą światu z niezłomną siłą owoc stworzenia. Tak więc, osobista moc kobiet jest świętym darem dla świata.

Jednak z powodu warunkowania i socjalizacji, wiele kobiet nauczyło się żyć w oddzieleniu od niektórych części siebie. Dowiedziałyśmy się, że żeby czuć się bezpiecznie musimy być mniejsze, aniżeli naprawdę jesteśmy. Aby przeżyć, wiele z nas musiało oddać cenny dar, jakim jest bycie autentyczną. A teraz zdajemy sobie sprawę, że prawdziwe zaangażowanie w swoje życie, pomoc innym oraz w naszą drogę na tym świecie wymaga uleczenia i odzyskania świętej mocy.

Na tym warsztacie będziemy odkrywać kim jesteśmy w większym i szerszym wymiarze. Poprzez ćwiczenia świadomości, bezpieczne dzielenie oraz radosną obecność, przez 4 dni będziemy uwalniać to, co blokuje nas, abyśmy mogły doświadczyć pełnego bogactwa bycia kobietą.

Będziemy m.in:

• uczyć się pozostawać ześrodkowaną we wszystkich aspektach naszego życia, szczególnie w naszych relacjach,
• dowiadywać się więcej o naszej roli jako świętych kobiet na tym świecie, korzystając z wizualizacji i innych procesów szamańskich,
• tworzyć natychmiastowe i głębokie zmiany w nas samych, a szczególnie w naszej zdolności do kochania i bycia kochaną,
• zdawać sobie sprawę z wpływu energii innych ludzi na nas, uczyć się jak zwiększyć pozytywną energię wokół nas, i jak radzić sobie w trudnych sytuacjach wykorzystując autentyczną, zrównoważoną moc,
• badać kiedy i jak powiedzieć NIE bez naruszania potrzeb lub praw innych osób,
• uczyć się jak rozpoznawać kiedy nie czujemy jasności umysłu i nie jesteśmy emocjonalnie zrównoważone oraz jak wrócić do jasnych stanów świadomości, w których możemy usłyszeć nasze wewnętrzne prowadzenie i poczuć się bardziej radosnymi, wnikliwymi, optymistycznymi, zainspirowanymi, skoncentrowanymi i
• czyścić wiele energii, które tworzą zasłonę wokół naszego wewnętrznego światła,
• dowiadywać się, jak poprzez zmianę ograniczających przekonań i myśli pozbyć się poczucia odpowiedzialności za szczęściem każdego, jak rozpuścić strach, i jak stać się tym, kim naprawdę jesteśmy, a nie tymi, którymi inni myślą, że powinniśmy być,
• uwalniać potrzebę wzrastania przez walkę i ból i uczyć się jak trzymać wyższą wizję nas samych, naszego życia i świata.

Dołącz do Mattie Davis-Wolfe i Ewy Foley na 4 dni transformacji, radości i wzmacniania pozycji kobiet. Czwartego dnia wieczorem David Thomson i święci mężczyźni dołączą do nas w pięknej ceremonii na dwa dni warsztatu ŚWIĘTYCH RELACJI, wspólnego, zrównoważonego wzrostu mocy i radosnej zabawy. Nasz czas razem zakończymy ceremonią chodzenia po ogniu, gdzie przypieczętujemy nasze święte uzdrowienie.

Możesz uczestniczyć w tych spotkaniach jako singielka lub w towarzystwie małżonka, partnera, kochanka/kochanki lub przyjaciela/przyjaciółki.

OPIS KRĘU MĘŻCZYZN Z DAVIDEM THOMSONEM

tłumaczenie by Piotr Matlok

2 – 6 sierpnia, 2015 Przebudzenie Uświęconej Męskości(4 dni) KRĄG MĘŻCZYZN z Davidem

Mężczyźni, wychowani w zachodniej kulturze, są często zakorzenieni w materialnym i mentalnym świecie społeczeństwa korporacyjnego i politycznego. Na drodze dorosłego mężczyzny ku pełnemu i satysfakcjonującemu życiu, zwłaszcza z ukochanymi osobami, często brakuje wymiaru emocjonalnego i duchowego.

Nasz 4-dniowy intensywny warsztat (2-6.08) w prastarych lasach na Warmii da nam wiele sposobności porzucenia swoich osobistych i zawodowych ról, z którymi się utożsamiamy, i  zbliżenia się do naszych pierwotnych, duchowych tożsamości wypływających z głębi naszej męskiej natury.

Czerpiąc z szanujących ziemię (earth-honoring) nauk i praktyk, zamierzamy:

- zasiąść w kręgu w odosobnieniu otaczających ośrodek lasów, pływać w krystalicznie czystych jeziorach

- uświadomić sobie wpływ energii innych ludzi na nas, oraz jak radzić sobie z różnymi sytuacjami życiowymi dzięki prawdziwej równowadze mocy

- nauczyć się, jak pozostawać zrównoważonym w różnych aspektach naszego życia, zwłaszcza w związkach i relacjach

- pozbyć się blokad pochodzących ze starych niszczących wzorców i zranień

- pracować z mocnymi męskimi wizerunkami (healing images), aby zbudować nową drogę ku pełnej samoekspresji

- wywołać natychmiastowe i głębokie zmiany w sobie, a zwłaszcza w naszej zdolności kochania i bycia kochanym

- sycić się towarzystwem mężczyzn, którzy tak jak my pragną powrotu do najgłębszej istoty tego, kim naprawdę są

Pod koniec naszego spotkania 4 dnia wieczorem w świętej ceremonii zjednoczenia MĘSKOŚCI I KOBIECOŚCI dołączymy do Mattie Davis-Wolfe, Ewy Foley i kręgu kobiet, aby wspólnie przez kolejne dwa dni (6-8.08) zgłębiać nauki mistycznego połączenia uświęconej męskości i kobiecości na 2-dniowym warsztacie UŚWIĘCONYCH ZWIĄZKÓW. Ten wspólny czas zwieńczymy ceremonią FIREWALK (przejścia przez ogień), która przypieczętuje nasz proces uzdrawiania.

Możesz przybyć na to zgromadzenie zarówno sam, jak i ze swoją żoną, partnerką/partnerem czy przyjaciółką/przyjacielem.

 

Data:   2-8.VIII.2015
Organizator:   Inspiration Seminars International
Rozpoczęcie:   2.VIII (niedziela) godz. 17
Zakończenie:   8.VIII (niedziela) obiadem godz. 14
Miejsce:   Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”, Nowe Kawkowo
Cena:   warsztat 900 zł + koszty zakwaterowania i pełnego wyżywienia wegetariańskiego w ośrodku, cena różna w zależności od standardu pokoju; można przyjechać z własnym namiotem (płatne 20 zl)
Kontakt:   www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu, Jacek Towalski 0602219382, Maja Wołosiewicz - Towalska 0606994366, biuro 0662759576

Liczba miejsc ograniczona – liczy się kolejność zgłoszeń i wpłat zaliczek!

PŁATNOŚCI:

Miejsce na warsztacie  rezerwuje wyłącznie przedpłata 300 zł na konto :

ISI Ewa Foley ul. Kleczewska 47/3, 01-826 Warszawa Nr 26124010371111000006938237. Ilość miejsc ograniczona – obowiązuje kolejność wpłat.

Miejsce noclegowe w Ośrodku rezerwuje wpłata zaliczki 210 zł do 10 lipca (z opisem „zaliczka za pobyt 2-8.VIII.2015”) na konto Ośrodka Tu i Teraz:

BANK PKO BP92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 

Aktualności z:

Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.