natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Aktualności > TANIE LOTY NAD BAŁTYK

TANIE LOTY NAD BAŁTYK

lip 22, 2014

W systemie rezerwacyjnym irlandzkiego przewoźnika Ryanair zostały uzupełnione tanie loty krajowe nad Morze Bałtyckie. Bilety od 25 PLN w jedną stronę. Mnóstwo dostępnych terminów również na weekendowe wypady!

 

Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika Ryanair.com. Należy pamiętać, że podróżując irlandzkimi liniami mamy możliwość zabrania bezpłatnie na pokład dwóch bagaży podręcznych o wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 35 x 20 x 20 cm.

Bilety dostępne są na trasie z Warszawy/Modlina do Gdańska dostępne za 25 PLN w jedną stronę. Bilety na trasie Wrocław – Gdańsk – Wrocław za 59 PLN w jedną stronę. Trasa Kraków – Gdańsk – Kraków dostępna za 84 PLN w jedną stronę.

 

Więcej na stronie:

http://www.fly4free.pl/swietne-tanie-loty-nad-baltyk-od-25-pln-w-jedna-strone/

Aktualności z:

Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.