natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Aktualności > Rozwijanie bliskości w związku

Rozwijanie bliskości w związku

lis 12, 2013

Czasem pary zastanawiają się, co zrobić, żeby ich związek rozkwitł. Czasami stoją w obliczu trudności, kryzysów, które czują, że mogą zaważyć na wspólnej przyszłości. Weekendowy warsztat tantryczny dla par daje możliwość głębokiego doświadczania, poprawy komunikacji i zrozumienia w związku. To bezpieczne miejsce, w którym pary mogą odkrywać swoją seksualność i nadawać jej prawdziwe znaczenie.

 

„To co się stało między mną a mężem na tych warsztatach było dla mnie wspaniałą niespodzianką. Czuję się tak, jakbyśmy poznali się na nowo. Jakby te feromony, które pojawiają się, kiedy ludzie zakochują się w sobie, teraz zaczęły znowu działać. Odkrywam Nas na nowo. Między nami jest tak dużo pięknych rzeczy, na wyciągnięcie ręki... - Basia"

 

Przyjechałem tutaj bez oczekiwań, poddając się temu, co przyniesie los. Wierząc w trafność wyboru Basi i ... nie pomyliłem się:) Warto było... - Marek"

 

Termin: 29.11 – 1.12.2013r.

Miejsce: Ośrodek Warsztatowy w Kikowie

Cena: 890zł od pary + pobyt w Ośrodku (nocleg w pokoju 2-osobowym+wyżywienie – 440zł od pary, nocleg we wspólnej przestrzeni na poddaszu+wyżywienie – 400zł od pary)

To świetny pomysł dla pary na początek przygody z tantrą!

 

Zapraszamy na warsztaty:

początkujące pary, które chcą rozpocząć odkrywanie Tantry; pary bardziej zaawansowane, które chciałyby rozwinąć i rozbudować swoje praktyki; osoby w relacjach, które chcą poświęcić czas wzmocnieniu więzi emocjonalnych i seksualnych; osoby, które chcą mocniej czuć siebie – cielesność, seksualność, emocje. Wszystkich, których przez weekend zaznać dużo radości i relaksu.

 

Warsztaty zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych.

Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsc do 15 listopada w postaci wpłaty bezzwrotnej zaliczki w wysokości 200zł na konto podane w zakładce KONTAKT na naszej stronie http://tantralove.eu/  z dopiskiem „tantryczny weekend dla par".

 

Zapisy: tantraloveinfo@gmail.com

Więcej na: http://tantralove.eu/

Aktualności z:

Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.