natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Aktualności > Terapia oczyszczania wątroby

Terapia oczyszczania wątroby

lut 20, 2014

Zapraszamy na terapię oczyszczania wątroby w hotelu „Zagroń” w Szczyrku

Dobrze funkcjonująca wątroba to klucz do zdrowia. Po terapiach normalizuje się waga ciała, znikają alergie, cofa się wiele dolegliwości układu pokarmowego (m.in. wzdęcia, odbijania, niestrawność, nawet zespół jelita drażliwego), normalizuje się poziom cholesterolu, ustępują migreny, dolegliwości pęcherzyka żółciowego, a oczy i cera stają się pełne blasku. Istnieją różne metody „renowacji” wątroby, jedną z najskuteczniejszych jest oczyszczanie za pomocą oleju, soku z cytryny i działania ciepła. Nasze Centrum Medycyny i Psychoterapii prowadzi tygodniowe terapie oczyszczające od 8 lat (w hotelu „Zagroń” w Szczyrku). Wspomagane są specjalna dietą i zabiegami bioterapeutycznymi. Przeszło je dotąd około dwóch tysięcy osób ze znakomitymi rezultatami. Terapię programuje i prowadzi red. Nina Grella.
Przypominamy – przed kuracją każdy uczestnik poddawany jest diagnozie irydologicznej z tęczówki oka, którą wykonuje dr Hanna Chmiel. Następnie kuracjusz przechodzi dwa zabiegi bioterapeutyczne u znanego bioterapeuty Pawła Trembaczowskiego, przygotowujące energetycznie organizm do procesu regeneracji wątroby. Kolejny cenny zabieg to regeneracja kręgosłupa (jego nieleczone schorzenia oddziaływają bardzo niekorzystnie m.in. na wątrobę i pęcherzyk żółciowy), którą przeprowadza chiropraktyk, mgr Stanisław Marciniak.
W trakcie pobytu o kondycję fizyczną i samopoczucie psychiczne kuracjuszy zadba dr Joanna Górna (poranna gimnastyka, wieczorne relaksacje i in.). Wśród wykładowców znajdzie się m.in. Ilona Kubacka – bioterapeutka, jasnowidząca, praktykująca kosmiczne wędrówki poza ciałem.


Terminy oczyszczania wątroby w 2014 roku:

29 marca - 5 kwietnia
21 czerwca – 28 czerwca
28 czerwca – 5 lipca
23 sierpnia - 30 sierpnia
8 listopada - 15 listopada


 

Cena turnusu oczyszczania wątroby:


1500 zł w pokoju 2-osobowym (przedpłata 500 zł) lub
1700 w pokoju 1-osobowym (przedpłata 700 zł).

Uiszczenie przedpłaty jest równoznaczne z rezerwacją miejsca.

Przedpłaty osobiście lub przekazem pocztowym prosimy przesyłać na adres redakcji:
Miesięcznik „SZAMAN”
40-049 Katowice
ul. Kościuszki 19

lub przelewem na konto wydawcy:
MEDPRESS Sp. z o.o.,
82 1050 1214 1000 0007 0005 8399.

 

TEL: (32) 257 15 90
medpress@poczta.fmNIEZBĘDNE JEST PODANIE CZYTELNEGO IMIENIA, NAZWISKA, ADRESU I NUMERU TELEFONU UCZESTNIKA.

Aktualności z:

Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.