natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Aktualności > Terapie naturalne-kursy i warsztaty

Terapie naturalne-kursy i warsztaty

sty 8, 2014

Jeśli interesują cię terapie naturalne,medycyna alternatywna, chcesz uczestniczyć w ciekawych warsztatach lub kursach-odwiedź stronę http://www.hagalaz.pl/

 

Małgorzata Beata Bodzek – Mistrz Uzdrawiania Duchowego, dyplomowana energoterapeutka, naturoterapeutka, radiestetka. Instruktorka bioterapii kategorii międzynarodowej.Umiejętności swe zdobyła szkoląc się m.in. u jednego z największych healerów, jasnowidzów i filozofów naszych czasów, cenionego w kraju i za granicą – Andrzeja Lewandowskiego. Posiada wiele dyplomów z dziedziny medycyny niekonwencjonalnej, w tym Dyplom Mistrzowski umożliwiający prowadzenie kursów i Inicjacji w zakresie terapii naturalnych, oraz mistrzowskie uprawnienia państwowe w zawodzie bioenergoterapia, sygnowane przez Izbę Rzemieślniczą w Warszawie. Jest członkiem Klubu Biotroników i Radiestetów w Polanicy Zdrój i Dolnośląskiego Cechu Rzemiosł Różnych we Wrocławiu.

 

Ma możliwość wykonywania tzw. kumulatorów negatywnej energii, talizmanów runicznych oraz energetyzowania wody i kamieni w celu wspomagania organizmu pacjenta w procesie leczenia. Wieloletnie doświadczenie zdobywała prowadząc działalność w gabinetach, sanatoriach oraz ośrodkach medycyny naturalnej. Oprócz pracy z klientem indywidualnym (m.in. wykonuje rzadko spotykane zabiegi energetyczne stopami na kręgosłupie), prowadzi kursy, szkolenia, prelekcje, medytacje, zabiegi grupowe. Przeprowadza również egzorcyzmy - Rytuały oczyszczające miejsca, osoby i zwierzęta z negatywnych energii, zakłócających zdrowe funkcjonowanie.

Dwa razy w roku organizuje wyjazdowe spotkania/warsztaty, na których uczestnicy biorą udział m.in. w medytacjach, w rytualnym przejściu przez ogień, zapoznają się z zasadami pracy wahadłami, różdżką i możliwościami wykorzystania tych umiejętności w codziennym życiu.

 

Najbliższe warsztaty:

  1. TERAPIE BAŃKAMI-18 STYCZNIA, 1 LUTY 2014
  2. ŚWIECOWANIE/KONCHOWANIE USZU-20 STYCZNIA, 2 LUTY 2014
  3. AKUPRESURA STÓP-19 STYCZNIA, 2 LUTY 2014

 

Kontakt:

CENTRUM TERAPII NATURALNYCH "HAGALAZ"

Małgorzata Beata Bodzek

tel: 605 268 494, 783 691 128

e-mail: kontakt@hagalaz.pl

 

Adresy gabinetów:

Kłodzko, ul. Krasińskiego 1 - Centrum Terapii Naturalnych "Hagalaz"

Kłodzko - Boguszyn 79b - sala wykładowa

Wrocław, ul. Bartla 7a - Centrum Holistyczne "Inspiracja"

źródło:http://www.hagalaz.pl/

Aktualności z:

Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.