natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Aktualności > Trening widzenia-dla zdrowych oczu

Trening widzenia-dla zdrowych oczu

mar 14, 2014

Trening widzenia

Zapraszamy na trening prowadzony przez Mikołaja Markiewicza.
Termin: 19.06 – 22.06.2014

 

Trening polega na prostych ćwiczeniach, które poprawiają wzrok i zmieniają nawyki używania oczu. Rezultatem jest lepsza ostrość widzenia, poszerzenie pola widzenia i ustąpienie wielu różnorodnych problemów i dolegliwości.
Zajęcia uczą odprężania i relaksowania, zapobiegania zmęczeniu oczu, a przez to pomagają w osiągnięciu stanu relaksu całego ciała.
Ich podstawą jest wiedza, że widzenie jest zdolnością którą możemy rozwijać i doskonalić, a źródłem wad wzroku jest w dużej mierze nieumiejętność dobrego używania oczu. Takie przekonanie zgodne jest z wynikami wielu naukowych badań, potwierdza je ponad 30-letnie doświadczenie Mikołaja Markiewicza, autora tej metody.

 

Znajomość i stosowanie tego typu ćwiczeń jest szczególnie ważne dla osób, które wiele godzin dziennie pracują przy komputerze i innych ekranach, przy tekstach drukowanych czy innych danych wymagających czytania.

 

Prowadzący: Mikołaj Markiewicz jest psychologiem, terapeutą wzroku. Od ponad 30 lat prowadzi treningi wzroku w Polsce i w innych krajach Europy oraz w USA. Jest członkiem Association of Vision Educators. 

 

Miejsce: Dom Pod Lipą, w Silnej Nowej (Miedzichowo), niedaleko Pszczewa (lubuskie/wielkopolskie). Działający od wielu lat Ośrodek Osobistego Rozwoju Sylwii i Marcina Remez. W cichym leśnym otoczeniu, blisko pięknego i czystego jeziora Chłop. Dojazd i mapki tutaj. Z Wrocławia pojedziemy w kilka samochodów, w miarę możliwości zabierzemy osoby niezmotoryzowane.

 

Noclegi: pokoje 3 i 4-osobowe, wspólne łazienki
Rozpoczynamy od obiadu w czwartek 19.06, kończymy o godz. 14 w niedzielę.

 

Cena: 595,00 zł

Kontakt i zapisy:

Beata Tymes
beata.tymes@11dom.pl
tel. 660 350 606

Wrocław, ul. Wierzbowa 15/49 (róg ul. Teatralnej i Wierzbowej)

więcej na:http://11dom.pl/wyjazdy-warsztaty/czerwiec-trening-widzenia/

Aktualności z:

Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.