natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Aktualności > Twój pierwszy świadomy seks

Twój pierwszy świadomy seks

lut 4, 2014


TWÓJ PIERWSZY KROK – WARSZTAT TANTRY 05.03.14. - 09.03.14.

Wytwórnia Ciszy, Brzozówka.

 

 

 Zapraszamy pary i singli, do zrobienia pierwszego kroku na tej Ścieżce. Proponujemy warsztat tantryczny, w łagodnej, delikatnej wersji dla początkujących. Kobiecość i męskość, delikatność i moc, uważność i szaleństwo, zmysły i serce, cielesność i duchowość- nie oddzielone, lecz razem, w połączeniu, w totalnej, energetycznej jedności, oto esencja TANTRY a zarazem propozycja dla Was. Będziemy doświadczać tej jedności w relacjach, biorąc nasze ciało jako przewodnika z odwagą i zaufaniem do siebie. Porozmawiamy z Wewnętrznym Dzieckiem, przyjrzymy się naszym związkom, skupimy się na uważnym dotyku, bez oczekiwań i oceniania siebie i innych. Czeka nas pięć dni niezapomnianych przeżyć w atmosferze czułości, delikatności i radości. Jeśli przemawia to do twojego serca - nie wahaj się. Czekamy właśnie na Ciebie.

 

Prowadzą: Lonja i Andrzej Rubaj, www.facebook.com/drzewotantra

 

Miejsce: Ośrodek Wytwórnia Ciszy, Brzozówka 30, 99-210 Uniejów.

 

Zapisy: dom@wytworniaciszy.pl, tel. 691 129 484, 605 883 246.

Zaczynamy 5.03.14 o godz. 16.00, kończymy 9.03.2014 obiadem.

 

Bezzwrotna zaliczka 200zł/os płatna na konto podane na www.wytworniaciszy.pl w zakładce aktualności.

 

Koszt warsztatu to 600 zł/os, 1000 zł/para, plus koszty pobytu i wyżywienia veg. (95 - 135zł/os doba).

 

Wytwórnia Ciszy to miejsce do prowadzenia różnych działań i warsztatów. Przyjmujemy grupy wraz z osobami prowadzącymi. Każda osoba zainteresowana organizowanymi u nas zajęciami może zgłosić swój udział telefonicznie lub mailem.
Nie wynajmujemy pokojów wyłącznie na noclegi.

 

Nasz numer konta bankowego:
Longina Rubaj
91 1020 3352 0000 1102 0021 9170

 

Pomieszczenia w Wytwórni Ciszy:

I. Pokoje.

3-osobowe z łazienką
miętowy
bambusowy
makowy

2-osobowe z łazienką
cynamonowy,  lotosowy,  kaktusowy

ruski, polski, prowansalski

3-osobowe z łazienką na korytarzu
lawendowy s

2-osobowe z łazienką na korytarzu
jarzębinowy,  słonecznikowy,  waniliowy

pokoje ruski, polski i prowansalski są dostępne od kwietnia do października i znajdują się w drugim budynku 50m od budynku głównego.

Sala szafranowa o powierzchni 50 m2 mieszcząca się na piętrze służąca jako sala do zajęć dla małych grup, może być w razie potrzeby wykorzystana do spania na materacach dla max 10-ciu osób. Dysponujemy też salą na strychu do spania na materacach dla 10-12 osób.

łazienki dostępne z korytarza - 3

II. Sala do zajęć

Powierzchnia – 110 m2,  podłoga drewniana.  Ogrzewanie podłogowe.  Wyposażona w sprzęt nagłaśniający (wzmacniacz, kolumny, mikser dwukanałowy z mikrofonem).

 

Sprzęt do jogi

wałki                 14

koce                 80

kostki               16

krzesła              13

paski                 20

maty                  14

Posiłki

 

Kuchnia wyłącznie wegetariańska, trzy posiłki dziennie z deserem po obiedzie lub dwa posiłki dziennie plus herbata z miodem rano. Gotujemy wg pięciu przemian, proponujemy też potrawy z kuchni indyjskiej. Na życzenie prowadzących dieta wegańska lub bezglutenowa. Kawa i herbata dostępne cały czas w cenie pobytu. Mini kuchenka dla gości z płytą do gotowania  i lodówką.

 

Sauna fińska.

Dostępna na życzenie odpłatnie. Jednorazowo mogą korzystać 2-3 osoby.

 

Tantra jako uzupełnienie innych warsztatów.

Na życzenie prowadzącego warsztat organizujemy wieczory z tantrą trwające dwie do trzech godzin, obejmujące proste rytuały przeznaczone dla początkujących. Ich celem jest przybliżenie osobom zainteresowanym tantry jako ścieżki rozwoju osobistego.

 

 

Aktualności z:

Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.