natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Aktualności > Ustawienia pola informacyjnego

Ustawienia pola informacyjnego

paź 29, 2013

 

Niedokończone procesy z poprzednich wcieleń wywierają ogromny wpływ na nasze obecne życie.
Traumy, krzywdy, poczucie winy, cierpienie, niespełnienie... To wszystko zaburza, a często całkiem uniemożliwia satysfakcjonujące życie tu i teraz, zmuszając do dźwigania ciężkiego balastu przeszłości.
Metodą Ustawień można wydobyć i oczyścić najcięższe karmicznie inkarnacje, odzyskując wolność duchową i dostęp do swojego prawdziwego potencjału. Jest to autorska metoda Basi Turlińskiej, wykorzystująca jej wieloletnie doświadczenie w regresji i pracy z ustawieniami.

 

Zapraszam na warsztaty:
 

USTAWIENIA POLA INFORMACYJNEGO (na wzór Ustawień B. Hellingera)

JEDYNE TAKIE USTAWIENIA W POLSCE!

USTAWIENIA INKARNACJI (OCZYSZCZANIE KARMY Z POPRZEDNICH WCIELEŃ)
oraz
USTAWIENIA ZE ZMIANĄ PLANU DUSZY NA ŻYCIE.


Proponujemy także:

Zmianę planu duszy na życie.
Wiele dusz przyjęło na siebie karmiczny bagaż, z którym ścieżka własnego rozwoju jest niezwykle trudna, oraz zawarło umowy z innymi duszami na wejście w karmiczne relacje, które tu i teraz hamują postęp. Żyjemy w czasach rozpoznawania i zrzucania karmy, nie musimy jej już dłużej dźwigać lub odpracowywać - wystarczy zrozumieć i porzucić niewłaściwy wzorzec postępowania, doprowadzając wszelkie relacje do bezwarunkowej miłości, zamiast odgrywać karmiczne role. Możemy cofnąć się do momentu, kiedy zawieraliśmy z własną duszą oraz duszami umowę na obecne życie i skorygować ją tak, aby nie czekając do następnego wcielenia już teraz zakończyć trudny etap i iść w dalszą drogę z lżejszym plecakiem.


W warsztatach można uczestniczyć 1 lub 2 dni.
Koszt własnego ustawienia - 220 zł.

7-8 grudnia 2013 w Bielsku-Białej

WARSZTATY MAGICZNE „SZAMAN(KA) NASZYCH CZASÓW”Od niepamiętnych czasów magowie, kapłani i szamani wszystkich kultur znali powiązania między światem widzialnym i niewidzialnym, umieli przekraczać ich granice, by zrozumieć Rzeczywistość i wpływać na nią zgodnie ze swą wolą. Wiedzieli, jak za pomocą skupionej intencji i energii zawartej w symbolach, rytuałach i modlitwach osiągnąć upragniony cel. Współczesna nauka, a zwłaszcza fizyka kwantowa potwierdza wiedzę starożytnych mędrców i mistyków.

Prawdziwy szaman (szamanka) działa zawsze w zgodzie z Naturą i dla dobra wszystkich istot, wiedząc, że wszystko, co czyni wróci do niego zwielokrotnione. Jego celem nie jest manipulowanie Rzeczywistością, ale poznanie uniwersalnych praw Życia i podążanie ścieżkami harmonii, rozwoju, zrozumienia i wiedzy.


Zapraszam na cykl warsztatów magicznych przybliżających starożytną i współczesną wiedzę kapłanek i szamanów.Na zajęciach poznasz m.in.:

  1. Zasady stosowania praktyk szamańskich i magicznych
  2. Kodeks etyczny i światopogląd szamanów
  3. Praktyki wspomagające pomyślność we wszystkich dziedzinach życia
  4. Rytuały ochronne, broniące przed nieprzyjaznymi wpływami innych istot, wampiryzmem energetycznym itp.
  5. Symbole ochronne, uzdrawiające i przynoszące pomyślność
  6. Techniki medytacyjne zwiększające poziom własnej energii i dostęp do ukrytej wewnętrznej mocy
  7. Radiestezyjne metody oceny mocy i skuteczności magicznych symboli i praktyk i wiele innych ciekawych zagadnień…W czasie zajęć zostanie po raz pierwszy przekazana niezwykła wiedza starożytnych kapłanek atlantyckich i egipskich uzyskana metodą regresji.


Warsztaty planowane są jako cykl 3 spotkań weekendowych co 2 miesiące.
Koszt uczestnictwa: 220 zł.

Zgłoszenia przyjmuje:

Barbara Turlińska, tel. 502 721 885
basia.tur@poczta.onet.pl   
www.basiaturlinska.pl

Aktualności z:

Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.