natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Aktualności > VII Festiwal Zdrowia

VII Festiwal Zdrowia

lut 6, 2014

 

 

Fundacja Kobieta i Natura serdecznie zaprasza na

VII Festiwal Zdrowia - Wrocław, 29 marca 2014 roku


Nasze Festiwale  powstały z myślą o wszystkich pragnących dbać o zdrowie swoje i najbliższych. Mamy nadzieję, że wśród proponowanych warsztatów znajdziecie Państwo odpowiedzi na nurtujące  pytania i odkryjecie swoje nowe możliwości. Wychodząc naprzeciw Waszym prośbom i uwagom dokładamy starań, by każde kolejne wydarzenie  wniosło jak najwięcej dobra:) i dlatego  mamy dla Was mnóstwo nowości, a wśród nich:

Nowa, ciekawa tematyka warsztatów
Bezpłatne badania laboratoryjne (morfologia) oraz 50% rabatu na markery nowotworowe.Konsultacje ze specjalistami różnych dziedzin (lekarze, fizjoterapeuci, prawnik, etc.)Warsztaty dla dzieci w wieku 6 -12 lat -  Możecie zostawić swoją pociechę pod naszą opieką  i udać się na wybrany przez siebie warsztat.
Stoiska z nowościami i ciekawymi produktami

 

Harmonogram Festiwalu

 

Festiwal ma charakter informacyjno - promocyjny i ma na celu zwiększenie świadomości prozdrowotnej.
W trakcie Festiwalu  możecie Państwo uczestniczyć w warsztatach od godz 9.00 do 18.45.
koszty uczestnictwa  pokrywają  również całodniowy catering (obiad, przerwy kawowe), materiały edukacyjne, dyplom uczestnictwa.

 

Płatność:

 

100 zł dorośli, 50 zł dzieci - płatne w terminie od 1 lutego  2014r.
Przelewu należy dokonać na konto Fundacji Kobieta i Natura: Bank PKO BP SA 11 1020 5242 0000 2902 0174 6601 z dopiskiem Festiwal 2014, Imię i Nazwisko.

 

Dodatkowo wszyscy uczestnicy  Festiwalu mogą  wziąć bezpłatny udział w wybranym wykładzie w ramach I Otwartej Konferencji pt: "Integracyjne podejście w profilaktyce i leczeniu chorób" (w tym samym czasie można wybrać warsztat na Festiwalu lub wykład w ramach  Konferencji).


zapisz się na VII Festiwal Zdrowia!

Aktualności z:

Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.