natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Aktualności > Warsztaty chirurgii fantomowej z Marią Kerth

Warsztaty chirurgii fantomowej z Marią Kerth

wrz 29, 2013

Chirurgia Fantomowa jest metodą stworzoną przez Panią Vivien Norę Nix. To bezinwazyjna, naturalna metoda wspomagająca leczenie klasyczne, która przywraca porządek i harmonię w ciałach subtelnych człowieka, a konsekwencji pomaga zniwelować choroby i dolegliwości w ciele fizycznym. Warsztaty Chirurgii Fantomowej wg metody Nory Nix mają na celu przygotowanie uczestników do samodzielnej pracy z klientem.


Część dopołudniowa warsztatów jest częścią wykładową, w czasie której poruszane są ważne, psychologiczne aspekty życia człowieka.
Część popołudniowa (po przerwie obiadowej) przeznaczona jest na ćwiczenie technik chirurgii fantomowej przy stołach zabiegowych.


Każdego dnia proponowana jest medytacja lub wizualizacja, której celem jest – poprzez wprowadzenie w stan głębokiego relaksu – zharmonizowanie ciała i umysłu, pogłębienie koncentracji i skuteczności działania, przydatnej podczas dalszej części warsztatów.

Warsztaty obejmują cztery poziomy:
1. Poziom podstawowy – 3 dni – wytworzenie narzędzi CHF i pierwsze operacje fantomowe – cena 450 zł

2. I stopień - 5 dni – techniki czyszczące i regenerujące kościec i narządy wewnętrzne – cena 650 zł

3. II stopień - 5 dni – zaawansowane techniki czyszczenia, transformacji i regeneracji narządów – cena 650 zł

Aktualności z:

Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.