natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Aktualności > WARSZTATY RELAKSACYJNE - WROCŁAW

WARSZTATY RELAKSACYJNE - WROCŁAW

cze 27, 2014

 

Bezpłatne warsztaty relaksacyjne dla wrocławian!

Warsztaty relaksacyjne dla wrocławian

Komu z nas nie potrzeba chwili odprężenia...

 

Wszyscy, którzy chcą odprężyć swoje ciało i umysł, a także nabrać sił do realizacji kolejnych wyzwań, mogą wziąć udział w bezpłatnych warsztatach, organizowane w ramach miejskiego programu „Miasto w Formie".

 

Jeśli zbyt często się denerwujesz, a stres powoduje, że nie możesz się skoncentrować, to koniecznie przyjdź na warsztaty pn. „Pogoń stres". Uczestnikom zajęć przedstawione zostaną różne techniki relaksacyjne, prawidłowa technika oddychania oraz trening autogenny, polegający na „samoodprężeniu" przez koncentrację. Dzięki takiej sesji zwiększa się świadomość ciała oraz wzrasta poczucie własnej wartości. Jest to doskonały pomysł na pobycie chwilę samemu ze sobą.

 

Spotkanie „Pogoń stres" odbędzie się w czwartek, 8 maja, w sali konferencyjnej Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego przy pl. Dominikańskim 6 o godz. 17.00. Warsztaty potrwają 2 godziny. Uczestnicy proszeni są o przyniesienie ze sobą maty i/lub koca do przykrycia.

 

Jak się zapisać?

Zapisy na zajęcia przyjmowane są drogą elektroniczną pod adresem: info@miastowformie.pl. W treści należy wpisać imię i nazwisko, a w tytule: warsztaty „Pogoń stres". Limit miejsc: 30 osób.

Warsztaty poprowadzi Maria Burmecha-Olszowy – promotorka zdrowia, entuzjastka ruchu slow life, dietetyczka i instruktorka sportu.

Aktualności z:

Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.