natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Aktualności > Warsztaty - uzdrawianie męskości

Warsztaty - uzdrawianie męskości

lis 21, 2013

STOWARZYSZENIE „U ŹRÓDŁA” oraz

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ”

 www.u-zrodla.pl, www.tuiteraz.euzapraszają 4-8 grudnia 2013 w Warszawie na 5 -dniowy warsztat

MĘSKOŚĆ - REWITALIZACJA MĘSKIEGO”

WARSZTAT USTAWIEŃ SYSTEMOWYCH”

PROWADZI: EWA CYZMAN – BANY


 

Spotkanie z Męskością - bez unikania nawet jej najtrudniejszych aspektów, porządkowanie w rodzinie i polu mentalnym tego, co Męskie i Kobiece, powrót do własnej siły,  odszukiwanie radości z bycia ojcem i Mężczyzną swojej kobiety, spotkania z ciałem i tym, co w nas twórcze.


Ustawienia Systemowe Berta Hellingera to stworzona przez Berta Hellingera metoda pracy nad relacjami z innymi ludźmi (a zwłaszcza Rodziną), własnym rozwojem, związkami, motywacjami i konfliktami wewnętrznymi - pozwalająca szybko dotrzeć do przyczyn uwikłań.


Wiele pytań typu: "dlaczego zawsze tak mi się przydarza?" znajduje w Ustawieniach Rodzinnych swoją odpowiedź. Przejęte poczucia winy, uczucia i losy ("przez całe życie towarzyszy mi smutek", "pieniądze mnie parzą", "kobiety w mojej Rodzinie chorują na raka") są związane z naszą głęboką, choć najczęściej - nieuświadomioną miłością do naszej Rodziny. Ustawienia pokazują te energetyczne, podświadome powiązania, dając możliwość załatwienia wielu spraw, które do tej pory uważaliśmy za stracone. Bert Hellinger po kilkudziesięciu latach doświadczeń stworzył metodę psychoterapii, zwaną Konstelacjami lub Ustawieniami Rodzinnymi, zdobywającą teraz Europę i świat, której istotą jest terapeutyczny wpływ Prawdy na człowieka. Dotarcie do tej Prawdy umożliwia Klientowi tzw. "wiedzące pole" - fenomen, którego Hellinger nawet nie stara się tłumaczyć. W "wiedzącym polu" ujawniają swoje oblicze relacje Klienta z ważnymi dla niego osobami, siły i sprawy niezałatwione, których stał się "zakładnikiem".

 

Co istotne - Hellinger udowadnia, że nasze losy kształtują wydarzenia, które miały miejsce w przeszłości naszej Rodziny, a sprawy niezałatwione dziedziczymy po przodkach tak, jak np.: kolor oczu.

 

W trakcie warsztatu różne nieuświadomione do tej pory motywy działania Klienta, jego charakterystycznych zachowań, klęsk życiowych, przyczyny poważnych chorób stają przed nim twarzą w twarz i to w zupełności wystarcza, bowiem Prawda poznana i okazana jest nam życzliwa, uwalnia nasze siły, przywraca godność i daje wpływ na sytuację w takim zakresie, w jakim jest to faktycznie możliwe.

 

Termin:

 

4-8 grudzień 2013

Godziny:

 

od 9 rano do wieczora (ok. 21)

Miejsce:

 

Warszawa – Falenica, ul. Mozaikowa 18 (możliwość noclegu na miejscu)

Cena:

 

Koszt uczestnictwa w warsztacie wynosi: 1500 zl

Kontakt:

 

info@u-zrodla.pl
Maja Wołosiewicz – Towalska: 0606994366Zapisy: warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest zgłoszenie mailowe lub telefoniczne i szybka wpłata zaliczki w wysokości 300 zł na konto Stowarzyszenia „U Źródła”:

Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych, Kulturalnych i Edukacyjnych "U Źródła"

Bank Millenium S.A. 00-924 Warszawa, ul. Kopernika 36

48 1160 2202 0000 0000 45533680

 

Aktualności z:

Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.