natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Aktualności > Wegetariańska Wielkanoc z jogą i pilates

Wegetariańska Wielkanoc z jogą i pilates

kwi 3, 2014

Witajcie !


 W najbliższym czasie zapraszamy wiosennie na smakowitą, pachnącą  Wegetariańską Wielkanoc z jogą i pilates 17-21kwietnia. Zajęcia prowadzą Małgosia Chacińska i Anna Duszak z Awa Studio Jogi z Warszawy. Można przyjechać razem z dziećmi i całymi rodzinami lub indywidualnie!


Nie siedź w domu -  przeznacz ten czas dla siebie – na przyjemności i odpoczynek- pełną regenerację swoich sił. W otoczeniu zielonych lasów i łąk, z pięknymi trasami rowerowymi i ścieżkami spacerowymi!


W programie – do wyboru: joga dla początkujących, joga dla kręgosłupa, joga dla zaawansowanych (zajęcia rano i wieczorem), pilates, relaksacja, joga dla dzieci. Dodatkowo – mini warsztaty lepienia w glinie, zajęcia plastyczno-manualne dla dzieci, jazdy konne w pobliskiej stadninie, sauna, masaże, ekologiczna kawiarenka  oraz bogata biblioteka ośrodka.

 

Dla dzieci  - i nie tylko-  przygotowaliśmy  malowanie jajek, lepienie baranków z ciasta, Śmigus dyngus i szukanie prezentów od zajączka.  A wszystkie posiłki (wspaniałe mazurki, baby wielkanocne, serniki, faszerowane jajka, bochny wiejskiego chleba...)  będą  wegetariańskie, zdrowe oraz przygotowane  z wielkim sercem...  

 

Zapraszamy także na nowy warsztat pt. „Terapia przeciwstarzeniowa – anti aging inaczej” 11-13.IV z Kubą Doroszem.  Podczas zajęć poznasz tajniki młodości bez skalpela i medycyny estetycznej, dowiesz się jak dbać o swoje zdrowie w naturalny sposób,  jak wyzdrowieć bez stosowania antybiotyków i tzw.”chemii”. Poznasz wiedzę z zakresu metod medycyny naturalnej, Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, bioterapii, światłoterapii, dietetyki profilaktycznej i leczniczej, technik medycyny manualnej, masażu i terapii dźwiękiem, aromaterapii i  akupunktury oraz najnowszych osiągnięć współczesnej medycyny komórkowej. Będzie można także skorzystać z  konsultacji indywidualnych.

 


W kwietniu rusza także cykl warsztatów pracy z ciałem wdł. metody Alexandra  Lowena, poprowadzonych przez Barbarę Antonowicz psychoterapeutkę i coacha. Każdy z warsztatów jest niezależym modułem, można brać udział w dowolnie wybranej części lub skorzystać z całości programu. Pierwszy pt. „Emocje drogowskazem” odbędzie się 25-27.IV. Zapraszamy  wszystkich chętnych zainteresowanych rozwojem osobistym, zgłębianiem świadomości ciała, zdobyciem głębszej wiedzy o sobie, swoim ciele, jego symptomach i napięciach, wpływie przeszłych doświadczeń na ciało i psychikę, pogłębieniem uważności na siebie, świat i ludzi.

 

A w Warszawie zapraszamy gorąco  na warsztat wokalny dla początkujących z Olgą Szwajgier.


Są jeszcze także wolne miejsca na najbliższy warsztat Beaty Dyragi „ Siła spokoju – obecność drogą do radzenia sobie z emocjami” 4-6 kwietnia w Nowym Kawkowie!

 

Zapraszamy serdecznie


Maja i Jacek Towalscy

 

 

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz" Nowe Kawkowo 52A

 

11-042 Jonkowo, woj. Warmińsko-Mazurskie.

 

Jacek Towalski 602 219 382

 

Maja Towalska 606 994 366

 

Biuro 662 759 576

 

www.tuiteraz.eu

 kawkowo@tuiteraz.eu

Aktualności z:

Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.