natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Aktualności > WYMIEŃ ELEKTROODPADA NA TERAPIE

WYMIEŃ ELEKTROODPADA NA TERAPIE

sie 12, 2014

Oddając zużyty sprzęt, można wesprzeć Fundację SYNAPSIS. Jak to zrobić? Wystarczy oddać zużyty sprzęt, a zysk z recyklingu dofinansuje terapię autyzmu.

Fundacja zachęca także do przeprowadzania własnych zbiórek elektroodpadów w firmach, szkołach czy wśród sąsiadów.

 

WYMIEŃ ELEKTROODPADA NA TERAPIE

 

W ramach zbiórki można oddać:

AGD (np. lodówki, pralki, zmywarki, kuchenki, klimatyzatory, żelazka, tostery, odkurzacze, suszarki, zegarki, noże elektryczne),
RTV (np. telewizory, kamery, radioodbiorniki, magnetofony, drukarki i sprzęt hi-fi),
oświetleniowy (np. świetlówki, lampy, żyrandole)
narzędzia elektryczne i elektroniczne (np. kosiarki, maszyny do szycia, wiertarki, piły, lutownice).

Odpady można przywieźć do siedziby Fundacji SYNAPSIS (ul. Ondraszka 3 w Warszawie, w godz. 7:00 – 20:00) lub zadzwonić do fundacji po transport (przy większych gabarytach). Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: 792 833 331.

W akcję włączyła się firma „Recycling od A do Z." pana Adam Zidka, która nieodpłatnie odbiera, utylizuje zebrane odpady a także wystawia potwierdzenia odebranych odpadów. Wymagane dokumenty i certyfikaty na przewóz odpadów i ich utylizację są do wglądu na stronie

www.recycling-tworzyw.pl.

Aktualności z:

Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.