natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Aktualności > ZAPROSZENIE NA GŁODÓWKĘ LECZNICZĄ

ZAPROSZENIE NA GŁODÓWKĘ LECZNICZĄ

kwi 8, 2015Wiosna to czas na oczyszczanie organizmu i czy to zauważamy czy nie, nasz organizm sam według swojego zegara biologicznego podejmuje funkcję oczyszczania. Warto mu w tym pomóc, bo efekty wiosną są wielokrotnie większe niż w innej porze roku.

 

Głodówkę organizujemy jedynie w terminie wiosennym, każdy inny termin jest niefizjologiczny i powoduje wymuszanie na organizmie innej aktywności, niż to jest zapisane w genach.

 

Zapraszamy Państwa na 9 dni w Łebie nad Bałtykiem na głodówkę leczniczą wiosną 2015.

Terminy to: 11-19 kwietnia i 9-17 maj 2015brzuch1.jpgA ponieważ im więcej wiemy na temat tego ciekawego, mistycznego wydarzenia jakim jest głodówka tym ciekawiej możemy je przeżyć, zapraszamy na naszą stronę www.glodowka.pl

Polecamy też wydaną przez nas książkę, która jest kwintesencją naszych 10-letnich doświadczeń w organizacji głodówek - Głodówka Lecznicza, detox, oczyszczanie, podajemy link do sklepu

 

http://wegetarianski.pl/cesarz/index.php?dzial=ksiazki&podkat=zdrowie&wiencej=566781

 

Można też rozpocząć przygotowania już teraz zmieniając dietę na bardziej zdrową.

W tym celu zapraszamy do sklepu Żółty Cesarz na Mokotowie przy ul. Bruna 34/ róg Rakowieckiej w Warszawie, otwarte od 8 do 20, w sobotę do 16.

Oferujemy: żywność z atestami ekologicznymi, przetwory z eko-gospodarstw, herbaty, jest także księgarnia – ponad 300 tytułów i miesięcznik Wegetariański Świat, w którym opisujemy różne diety i zdrowe żywienie.

Produkty można też zamawiać w naszym sklepie wysyłkowym: www.wegetarianski.pl/cesarz

www.biosklep.eu

Pozdrawiamy

Redakcja miesięcznika Wegetariański Świat

Aktualności z:

Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.