natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Aktualności > Zestaw małego rolnika czyli kura w wielkim mieście

Zestaw małego rolnika czyli kura w wielkim mieście

mar 12, 2014

 

Coraz łatwiej być rolnikiem w mieście. Mieć własne grządki z warzywami, a nawet w(m)iejskie jaja.  Zestaw małego rolnikaMieć namiastkę niezależności, samowystarczalności i wiejskości.

Modułowy zestaw Chicken Coop & Garden to nic innego jak mała farma. Możliwość uprawy własnych grządek i hodowli małych zwierząt – kur, kaczek, królików.

 

Jest miejsce na kompost i schowek na narzędzia. Łatwe do złożenia i przemieszczenia, z możliwością dowolnego układu modułów. Możemy mieć kurnik z warzywnikiem lub tylko miejsce na rośliny albo doZestaw małego rolnikanice na drzewko i miejsce do siedzenia.

 

Wszystko zależy od nas i ilości miejsca jakim dysponujemy. Dużo nie potrzebujemy, zmieści się nawet na tarasie. To połączenie dizajnu, ekologii i funkcjonalności jest dziełem projektantów Studio Segers.


Żródło: http://ogrodwcentrum.pl

Aktualności z:

Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.