natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Aktualności > ZIMOWY ARTYSTA

ZIMOWY ARTYSTA

mar 6, 2015

Brytyjczyk Simon Beck przeniósł zimowe spacery na zupełnie inny poziom. Artysta tworzy w zimowym kurorcie Les Arces w Alpach Francuskich niezwykłe obrazy na śniegu, używając do tego tylko swoich nóg.

Niesamowite geometryczne kreacje wymagają wcześniejszego szczegółowego rozplanowania. Mężczyzna "rysuje" linie proste korzystając z ręcznego kompasu, do tworzenia okręgów wykorzystuje linkę przymocowaną do haka wbitego w śnieg.

Stworzenie jednego dzieła zajmuje około 10 godzin. Artysta przyznaje, że niektóre swoje prace zostawia niedokończone, jeśli bolą go stopy, lub przemrozi nogi.

Simon Beck pochodzi z Somerset (Wielka Brytania), większość jego prac powstaje we francuskim Les Arcs.

 

 

6.jpg

 

7.jpg

 

9.jpg

 

11.jpg

 

2.jpg

 

1.jpg

Aktualności z:

Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.