natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Archiwum > Nauka Masażu Misami Himalajskimi i Kryształowymi 16-17 Listopad

Nauka Masażu Misami Himalajskimi i Kryształowymi 16-17 Listopad

paź 5, 2013

Masaż dźwiękiem Mis Śpiewających to idealne uzupełnieniem zabiegów przywracających dobre samopoczucie. Masaż dźwiękiem pomaga nam odnaleźć i wzmocnić naszą własną, naturalną wibrację, odzyskać i chronić wewnętrzną harmonię.

Warning: Creating default object from empty value in /home/aus4pl2/domains/natmed.pl/public_html/packages/content_plus/blocks/content_plus/controller.php on line 303
DSC01267799965.jpg

 

Masaż dźwiękiem Mis Śpiewających to idealne uzupełnieniem zabiegów przywracających dobre samopoczucie. Masaż dźwiękiem pomaga nam
odnaleźć i wzmocnić naszą własną, naturalną wibrację, odzyskać i chronić wewnętrzną harmonię.
Dźwięk Mis tworzy w trakcie masażu Świętą przestrzeń, wokół nas i w nas samych. Pozwala nam na chwilę „zatrzymać świat i wysiąść". Następuje wyciszenie zewnętrznego i wewnętrznego, możliwość głębokiego odprężenia, regeneracji, zanurzenia się w sobie. W ten sposób masaż dźwiękiem pomaga zdrowiej radzić sobie z wyzwaniami i mądrzej wykorzystywać szansę, którą daje nam życie.

 

Nauka Masażu Misami Śpiewającymi Himalajskimi i Kryształowymi

16-17 Listopad 2013
Porąbka ul.Łąkowa 6

 

Warsztat ten jest praktycznym przygotowaniem uczestników do wykonywania masażu misami dźwiękowymi.
Podczas warsztatu zapoznasz się z  :

  • technikiami gry na Misach Himalajskich oraz Misach Kryształowych
  • nauczysz się wykonywać masaż Misami dźwiękowymi
  • otrzymasz pełen masaż oraz wykonasz pełen masaż
  • poznasz historię mis, ich przeznaczenie i zastosowanie w życiu codziennym

 

Program obejmuje 12 godzin w weekend

Warsztat prowadzi Tom Soltron Czartoryski
Tom pracuje z misami himalajskimi od roku 2002, nauczanie rozpoczął od niemieckiej szkoły masażu misami . Później Tom obrał swój własny Intuicyjny kierunek studiując wiedzę na temat dźwięku w Nepalu i Indiach oraz prowadząc wieloletnią praktykę oferując swoje zajęcia na wszystkich kontynentach.
Tom jest jednym z pionierów wprowadzania masażu dźwiękiem mis himalajskich, gongów oraz instrumentów archaicznych w wielu krajach Europy, Emiratach Arabskich, Australli, Nowej Zelandi oraz Ameryce Południowej. W roku 2005 odkrył i rozpoczął wprowadzanie masażu misami himalajskimi w Wodzie, które stało się bardzo szybko popularne na całym świecie. Tom wraz z żoną Abby prowadzą serie warsztatów "Sound Healing", Gongu, Improwizacji muzycznej oraz Yogi w ich Centrach w Porąbce w Polsce oraz w El Bolson w Argentynie.  Jako muzyk, Tom oferuje koncerty expansywnej, medytacyjnej oraz transowej muzyki eksperymentalnej na całym świecie... Zapraszamy Cię na weekend pełen magicznych dźwięków.

 

Aktualności z:

Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.