natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Archiwum > Oczyść swój organizm i odzyskaj zdrowie

Oczyść swój organizm i odzyskaj zdrowie

lis 5, 2013

WCZASY ZDROWOTNE

 

Ośrodek Wypoczynkowo - Rekolekcyjny Totus Tuus im. ks. Kardynała Karola Wojtyły w Zembrzycach k/Suchej Beskidzkiej zaprasza na turnusy z dietą dr med. Ewy Dąbrowskiej

  • oczyszczanie, odchudzanie i odmłodzenie organizmu

  • eliminacja chorób cywilizacyjnych

  • testy na nietolerancje pokarmowe

  • turnusy przez cały rok.

 

więcej na temat: www. dieta–zdrowko.pl

totus-tuus.com.pl

tel. +48 887- 466- 598

 

Dieta dr nauk med. E. Dąbrowskiej to nie tylko nowy sposób odżywiania, ale również nowe podejście do życia. Działa leczniczo, wykorzystując naturalne siły organizmu, i w efekcie znacznie poprawia stan zdrowia.

Każdy człowiek powinien we własnym zakresie przyswoić sobie wiedzę na temat podstawowych zasad optymalnego zdrowia i naturalnych praw Bożych oraz nauczyć się, jak należy prawidłowo dbać o swoje ciało. Każdy z nas ma bowiem szansę cieszyć się doskonałym zdrowiem i pochwalić się ciałem, które działa w harmonii z tym, co Bóg dla nas zaplanował i zaprojektował – wystarczy Go posłuchać.

 

Pragniemy, aby idea dr E. Dąbrowskiej dotycząca oczyszczania organizmu i zdrowego odżywiania się dotarła do jak najszerszego grona osób, aby wszyscy mogli usłyszeć o stylu życia korzystnym dla zdrowia. Chcemy pomóc osobom chorym odzyskać zdrowie i dobre samopoczucie, zaś ludziom zdrowym utrzymać radość na co dzień, przedłużyć życie i zyskać dodatkowe pokłady energii. Jest to zwykły, prosty, sprawdzony sposób życia ukierunkowany na eliminację chorób oraz zachowanie sił i zdrowia w pełni życiowej energii i radości. Jest to tak łatwe, niedrogie i nieskomplikowane, że „specjaliści” mają problemy z zaakceptowaniem tej prostoty i zadziwiających rezultatów.

 

Do dzisiaj Hipokratesowska reguła: „Niech pokarm będzie twoim lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem” nic nie straciła na znaczeniu. Jedzmy więc po to, aby żyć. Nigdy odwrotnie.

 

Prawie nigdy nie jest za późno, ani za wcześnie na zmiany w sposobie odżywiania się i stylu życia.

 

mgr Krystyna Dajka

Specjalista promocji zdrowia

Żywieniowiec i Dietetyk

 


 

 

Aktualności z:

Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.