natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Polecamy > Dr Oz radzi > Dr Oz radzi: Tylko jedna trzecia kobiet osiąga satysfakcję seksualną. Jak to zmienić? Jak jedzenie fast foodów wpłynie na Twoje zdrowie?

Dr Oz radzi: Tylko jedna trzecia kobiet osiąga satysfakcję seksualną. Jak to zmienić? Jak jedzenie fast foodów wpłynie na Twoje zdrowie?

mar 10, 2014


 

Doktor Oz radzi to amerykański program telewizyjny typu talk show prowadzony przez kardiochirurga dr. Mehmeta Oza. Wartościowa treść łączy się z przystępnym i humorystycznym przekazem, dzięki czemu dowiadywanie się nowych rzeczy o zdrowiu staje się przyjemnością.

 

W pierwszym odcinku serii dowiemy się między innymi jak fast foody wpływają na krew, jakie są powody tego, że tylko co trzecia kobieta jest usatysfakcjonowana swoim życiem seksualnym, jak przeciwdziałać włókniakom oraz jakie choroby i dlaczego powodują damskie torebki. Zapraszamy.

 

 

Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.