natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Polecamy > Strony > Zrób sobie sama krem

Zrób sobie sama krem

mar 17, 2014


Nasz sklep internetowy www.zrobsobiekrem.pl - Kosmetyki naturalne - został stworzony przez ludzi, których pasją jest kosmetyka naturalna. Jeśli poszukujesz surowców, receptur, instrukcji jak krok po kroku otrzymać krem, mydło czy maseczkę – znajdziesz to wszystko na naszych stronach. Jeśli chcesz się podzielić swoja wiedzą – wyślij nam własne recepty, spostrzeżenia i ciekawostki związane z tworzeniem kosmetyków naturalnych.

 

Dlaczego warto zrobić sobie własny kosmetyk?

Będą mieli Państwo pewność:
- że używany, własnoręcznie zrobiony kosmetyk jest naprawdę naturalny - nie tylko z nazwy;
- że nie zawiera żadnych niebezpiecznych składników ani też tych na które jesteś uczulona;
- ponadto łatwo jest wyeliminować substancje alergizujące z własnoręcznie wykonanego kosmetyku;

Mogą Państwo otrzymać swój własny, wyjątkowy kosmetyk – traktujmy receptury, przepisy kosmetyczne nie jako ścisłe reguły ale jako wytyczne i zmieniajmy je.

 

Wszystkie surowce do stworzenia własnego, naturalnego kosmetyku znajdziesz tu: http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/i/Jak-kupowac/107

 

Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.