natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Polecamy > Sztuka > Adam "Farmer" Chodaczek

Adam "Farmer" Chodaczek

mar 6, 2014


 

"Farmerownia" - od ponad 11 lat projektuje i tworzy bardzo szeroki asortyment produktów dla LARP'owiczów(aktywność na pograniczu gry i sztuki, podczas której uczestnicy wspólnie tworzą i przeżywają opowieść- gra terenowa), uczestników wszelkich terenówek a także Rycerstwa. Wykonuje przedmioty głównie ze skóry i metalu, nierzadko łączone z innymi materiałami, drewnem czy odzieżą szytą. klientami są uczestnicy LARP'ów gier terenowych, Cosplay'owcy (osoby przebierające się za postaci fikcyjne) także rycerstwo i reanactorzy (inscenizatorzy).
Jesteśmy także otwarci na zlecenia firm, teatru, produkujemy kostiumy i akcesoria na potrzeby filmu i reklamy.

 

  Farmerownia to pierwsze takie miejsce w Polsce gdzie można zlecić wykonanie zbroi Fantasy bądź SF własnego projektu, licząc na profesjonalne wykonanie.

Adam "Farmer" Chodaczek razem z grupą rzemieślników, projektuje, tworzy i dostarcza  najlepsze kostiumy fantasy. Ich zbroje są noszone przez graczy LARPowych w całej zachodniej Europie.Oferta i projekty powstają od lat, jej początków można się doszukać w hobbistycznych pracach domowych, teraz swoim zaawansowaniem i profesjonalizmem sięga najwyższych półek.

 

Przykłady prac rzemieślników z "Farmerowni":

 

drizzt_dourden_07.jpg

 

erics_dwarf_armor_02.jpg

 

haley01_y.jpg

 

overlord_05.jpg

 

chaos_marauder_02.jpg

 

By zobaczyć więcej, zapraszamy na http://www.farmerownia.pl

 

Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.